Cestovní balení ječmene – praktický pomocník na Vaše cesty

24.05.2022

Krásné počasí láká do přírody na víkendy i delší dovolené. Ráda bych Vám v této souvislosti představila (nebo připomněla), že v portfoliu produktu Green Ways najdete také praktické cestovní balení zeleného ječmene.

U ječmene klasického obsahuje 25 sáčků ječmene po 5 gramech, u dětského jahodového 30 sáčků po 3 gramech.

Sáček můžete kdykoliv jednoduše v jeho perforované části odtrhnout, nasypat do šejkru nebo půllitrové PET láhve, odkud jste odlili trochu vodu, zamíchat a enzymatický osvěžující zelený nápoj plný energie, vitamínů a minerálů je na světě.

Cestovní ječmen je bezpečný také během transportu ve vašich zavazadlech, při cestování všemi dopravními prostředky i letadlem. Prášek z dózy nemusíte nikam přesypávat a nemáte riziko rozsypání.
Pokud si na cestu přibalíte také pytlík chlorelly, můžete si i během volna pročišťovat střeva a s nimi možná i svědomí z horších stravovacích návyků :-)

A pozorní čtenáři mých článků už také ví, že s chlorellou a ječmenem získávají nejen kvalitní výživu, ale rovnou také téměř celou lékárničku...

Cestovní balení ječmene je možné objednat za 575 Kč a pro ty z Vás, kteří využívají (nebo chtějí využívat) režim objednávání 3+1 zdarma se za 1 produkt v tomto případě považují 2 cestovní balení. Cena se tak i v tomto případě snižuje o 25 %.

Přeji všem krásné výlety a dovolené, bez starostí a zdravotních problémů!
Marcela

V případě zájmu o kvalitní a čerstvé produkty si můžete bezplatně zřídit přístup do klientské sekce a objednávkového systému, který Vás k ničemu nezavazuje, nebo nás kontaktujte.
Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy a vyřídíme Vaši objednávku :-)