Synergie mladého ječmene a řasy chlorelly

11.05.2021
Synergie mladého ječmene a řasy chlorelly
Synergie mladého ječmene a řasy chlorelly

Velmi často dostávám otázku, zda je nutné konzumovat chlorellu a ječmen dohromady. V tomto případě vždy odpovídám, že nutné to není, dodávám ale, že to je chytré.

Důvodem je synergický efekt, který nastává při konzumaci obou zelených potravin. Účinky se totiž v tomto případě nesčítají, ale násobí.

Chlorella pročistí střeva, která pak dokážou mnohem lépe zpracovat vše, co jíme a pijeme (nejen doplňky, ale i všechny potraviny). Ječmen pak dočistí tělní tekutiny (krev, moč, pot, mozkomíšní mok) a dodá tělu enzymy a s nimi energii a v případě potřeby také urychlí hojení. Obě zelené potraviny pak tělu doplní řadu vitamínů a minerálů, odkyselí ho a chlorofyl v nich obsažený působí protizánětlivě. Díky tomu naše imunita funguje mnohem lépe a dokáže si poradit s dlouhodobými zdravotními problémy i aktuální zátěží...


Občas po mě chcete také radu, kterou ze zelených potravin byste si měli vybrat. Je-li důvodem volby jednoho produktu cena, pak je nejlepší poloviční dávkování ječmene i chlorelly. Balení takto vydrží dvojnásobnou dobu, ale získáte mnohem více než jen dvojnásobný užitek.

Když si přesto chcete zvolit pouze 1 produkt, pak univerzální rada neexistuje. Rozhodující je nakonec většinou individuální pocit - např. který produkt Vám více chutná a zda upřednostňujete tablety nebo nápoj...

Kdo potřebuje rychle získat energii a vyživit tělo či podpořit hojení, sáhne spíše po ječmeni, který je bohatým zdrojem enzymů, kdo naopak řeší hlavně očistu organismu, zvolí chlorellu.

Starším lidem většinou lépe vyhovuje ječmen, který je pro organismus šetrnější. Stejné doporučení platí i pro ty, kdož mají problémy s pitným režimem.

Žádné rozhodnutí ale není špatné! Každý z nás je jedinečný a když posloucháme své tělo, samo nám pomůže se správnou volbou produktu i dávkováním. A ať už si vyberete ječmen, chlorellu nebo obojí, vždy na tom budeme lépe než kdybychom nezařadili do života nic :-)

Děkuji za pozornost a přeji hodně zdraví :-)

Marcela

V případě zájmu o kvalitní a čerstvé produkty si můžete bezplatně zřídit přístup do klientské sekce a objednávkového systému, který Vás k ničemu nezavazuje.


Nebo nás můžete kontaktovat.
Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy a vyřídíme Vaši objednávku :-)