Bioaktivní Denní a Noční krém Green Ways - 50 g + 50 g

Za sadu ušetříte 1000 Kč

Bioaktivní Denní a Noční krém Green Ways jsou luxusní pečující krémy, za jejichž vývojem stojí mnohaleté úsilí a spolupráce se zkušenými odborníky z oblasti přírodní kosmetiky. Společně jsme našli cestu, jak dopřát vaší pleti zelené potraviny v synergii s dalšími výjimečnými přírodními látkami. Krém je jemný, výborně vstřebatelný a podporuje výživu, pevnost a rozjasnění pleti.

Skladem

2 900,00 Kč 3 900,00 Kč

Bioaktivní krémy Green Ways mají nejvyšší mezinárodní certifikaci pro přírodní kosmetiku - Cosmos Organic. Certifikace upravuje všechny aspekty výroby, včetně původu surovin, jejich zpracování, skladování, balení produktu a postoje výrobce k životnímu prostředí.

Složení

Denní a Noční krém Green Ways obsahuje tyto výjimečné složky:

Ječmenná voda 30% (Hordeum Vulgare Stem Water) ze stébel mladého ječmene - pro hloubkovou přírodní hydrataci, dodává pleti antioxidanty, minerály a další výživné látky.

Makadamový olej (Macadamia Ternifolia Seed Oil) - regeneruje pokožku a navrací jí pružnost. Složením je blízký lipidové ochranné vrstvě pokožky a obsahuje mononenasycené mastné kyseliny klíčové pro udržení vitality pokožky. Revitalizuje zralou a suchou pleť.

Rostlinný skvalan (Squalane) - skvalan je přirozenou součástí hydratačního faktoru kůže, poskytuje pokožce antioxidační ochranu, snižuje tvorbu vrásek a pomáhá transportovat účinné látky dalších složek krému do hlubších vrstev pokožky. Nezanáší póry a je vhodný i pro problematickou pleť a pleť se sklonem k alergii. Je vysoce ceněnou složkou pro schopnost navracet suché i mastné pleti přirozenou rovnováhu.

Cetiol - (Coco-Caprylate/Caprate) - látka získávaná z kokosového oleje, zvláčňuje, změkčuje a vyhlazuje pokožku, zlepšuje pronikání bioaktivních látek do hlubších vrstev kůže, zanechává pokožku hedvábně hebkou. Je rostlinnou náhradou silikonového oleje.

Chlorella Green Ways (Chlorella Pyrenoidosa Powder) - složka přidávaná za studena pro zachování účinných látek, dodává pleti vitamíny, minerály, antioxidanty, polynenasycené mastné kyseliny a další prospěšné látky.

Ječmen Green Ways (Hordeum Vulgare Leaf Powder) - složka přidávaná za studena pro zachování účinných látek, dodává pleti flavonoidy, enzymy, vitamíny, antioxidanty a další prospěšné látky.

Denní krém navíc obsahuje...

  • Extrakt z pupenů lípy stříbrné - (Tilia Tomentosa Extract) - z ručně sbíraných, rychle zmražených a následně šetrně lisovaných pupenů, zajišťuje výživu a dlouhotrvající hydrataci pleti.
  • ALGAKTIV® BioSKN - speciální extrakt z řasy chlorella s ověřenými účinky při použití v kosmetice, podporuje přirozený mikrobiom kůže, zklidňuje podrážděnou a poškozenou pleť, omezuje tvorbu komedonů (černých teček) a podporuje regeneraci pokožky. Revitalizuje a vyživuje, omezuje poškození vlivem UV záření, zpomaluje stárnutí pleti. Příprava extraktu je velice šetrná pro zachování vysoké biologické účinnosti obsažených cenných látek.

Noční krém navíc obsahuje...

  • Olej ze sladkých mandlí - (Prunus Amygdalus Dulcis Oil) - je výjimečný vysokým obsahem minerálů a vitamínů, včetně vitamínu E důležitého pro péči o pleť. Intenzivně vyživuje pokožku, brání jejímu vysušování, podporuje regeneraci a má antioxidační účinky.
  • ALGAKTIV®GenoFix Nite - světově unikátní látka obsahující 3 druhy regeneračních enzymů extrahovaných z mikrořas. Výrazně urychluje hloubkovou regeneraci pokožky během nočního spánku. Podporuje reparaci poškozených buněk i jejich DNA v důsledku působení vnějších vlivů i vnitřního stresu. Snižuje hloubku vrásek, zvyšuje pevnost pokožky a výrazně rozjasňuje pleť. Příprava extraktu je velice šetrná pro zachování vysoké biologické účinnosti obsažených cenných látek.


Portfolio bioaktivní kosmetiky Green Ways


Zelené a barevné potraviny Green Ways

Kategorie