Zkušenosti a recenze konzumentů Mladého ječmene a Chlorelly GW v zelených pozdravech

Hledáte nějakou konkrétní informaci o zelených potravinách?
Využijte vyhledávání v rámci tohoto webu:

Zelené potraviny mi pomohly vyřešit zdravotní problémy a následně jsem pochopila, že nejlepší je brát je jako účinnou prevenci a začala jsem je doporučovat lidem ve svém okolí. A abych jim zprostředkovala alespoň část informací, které se k tomuto zábavnému a poučnému tématu dozvídám, posílala jsem (od února 2012) zelené pozdravy, jejichž archiv i nové články si můžete prohlédnout na těchto stránkách. (Jedná se o mé názory a osobně získané zkušenosti).
Přeji příjemné počtení, Marcela Kovaříková

Velmi často dostávám otázku, jaké jsou účinky ječmene a chlorelly a jak je možné, že pomáhají na tolik různých zdravotních diagnóz. Rozhodla jsem se proto odpověď na tuto otázku stručně sepsat.

Kdo z Vás má děti školou povinné, jistě mi dá za pravdu, že začátek září je velmi náročné období na imunitu. Víc než kdy jindy je tedy čas myslet na sebe a své děti a imunitu posilovat. Zařazení zelených potravin do jídelníčku je skvělým způsobem, jak lepší imunity dosáhnout. Pokud již ječmen a chlorellu pravidelně konzumujete a přesto máte...

Posezení s přáteli na zahradě do pozdějších večerních hodin mi vnuklo dnešní téma. Najednou jsme totiž začali mít i další společnost - nevítanou. Se soumrakem se objevila spousta komárů. A protože se přes den větralo, doma jsme na tom nebyli o moc lépe. Co ale s tím?


Pravidelní čtenáři už vědí, že mám ráda jednoduchost a praktičnost. Nejinak je tomu i v případě tohoto tématu. Když se totiž zamyslíme, udržení správného pH v organismu dokáže "zázraky". Přesto je většina populace překyselená, což vyvolává řadu nepříjemných projevů a civilizačních nemocí. "Normální přístup" je pak zajít do lékárny nebo k lékaři a...

Lepší nežli si tu číst, je zelené začít jíst :-)
V případě zájmu využijte tento více než eshop nebo nás kontaktujte!

Náš tip: Chcete získat produkty levněji než za doporučenou prodejní cenu 1150 Kč?
Rádi Vám zprostředkujeme možnost objednávat v režimu 3+1 zdarma v jakékoliv kombinaci. V případě zájmu nás kontaktujte!