Zkušenosti a recenze konzumentů Ječmene a Chlorelly

Zelené potraviny mi pomohly vyřešit zdravotní problémy a následně jsem pochopila, že nejlepší je brát je jako účinnou prevenci a začala jsem je doporučovat lidem ve svém okolí.

A abych jim zprostředkovala alespoň část informací a zkušeností uživatelů, které se k tomuto zajímavému a poučnému tématu dozvídám, posílala jsem (od února 2012) zelené pozdravy, jejichž archiv i nové články si můžete prohlédnout na těchto stránkách.
(Jedná se o mé osobní názory, získané informace, zkušenosti a recenze).

Přeji příjemné počtení, Marcela Kovaříková

Reklam na různé enzymoterapie na nás útočí více než dost - a fakta v nich uvedená určitě platí. Otázkou je pouze, zda byly v laboratořích vybrány a smíchány opravdu ty nejlepší enzymy a zda se nezapomnělo na některé další prvky a vazby, které enzymy pro správnou funkčnost potřebují.

Řada konzumentů ječmene a chlorelly má zkušenost s jejich pozitivním vlivem na zadržování vody v těle. I já měla možnost poznat zmírnění vedlejších účinků prednisonu a rozdíl v otékání nohou v prvním těhotenství bez zelených potravin a ve druhém s nimi. A tento rozdíl byl opravdu značný!

Přiznám se, že jsem smutná z počtu aktuálně nemocných lidí ve svém okolí. A také mě mrzí, že nás Covid nenaučil, že když jsme nemocní, nemáme chodit mezi ostatní lidi a jestli musíme, bylo by dobré vzít si respirátor :-( To ale bohužel nezměním, myslím ale, že je ten pravý čas k sepsání tématu, které mi leží na...

Kdo z Vás má děti školou povinné, jistě mi dá za pravdu, že začátek září je velmi náročné období na imunitu. Víc než kdy jindy je tedy čas myslet na sebe a své děti a imunitu posilovat. Zařazení zelených potravin do jídelníčku je skvělým způsobem, jak lepší imunity dosáhnout. Pokud již ječmen a chlorellu pravidelně konzumujete a přesto máte...


Posezení s přáteli na zahradě do pozdějších večerních hodin mi vnuklo dnešní téma. Najednou jsme totiž začali mít i další společnost - nevítanou. Se soumrakem se objevila spousta komárů. A protože se přes den větralo, doma jsme na tom nebyli o moc lépe. Co ale s tím?

Lepší nežli si tu číst, je zelené začít jíst :-)

V případě zájmu o kvalitní a čerstvé produkty si můžete bezplatně zřídit přístup do klientské sekce a objednávkového systému, který Vás k ničemu nezavazuje.


Můžete nás také kontaktovat.
Rádi vyřídíme Vaši objednávku a zodpovíme Vaše dotazy :-)