Chlorella a alkohol - nejen na Silvestra

27.12.2022
Chlorella a alkohol - nejen na Silvestra
Chlorella a alkohol - nejen na Silvestra

Konec roku se opět přiblížil a s ním i oslavy Silvestra :-)

Tento den si asi většina z nás nedokáže představit bez přípitku. Nebo i více "přípitků". Možná Vám tedy přijdou vhod informace a tipy z tohoto článku, jehož téma zní "Chlorella a alkohol."

Máme totiž vyzkoušené, že čistící schopnosti Chlorelly výborně fungují také na odbourání alkoholu. Jak nejlépe v tomto případě Chlorellu využít? Správně vypěstovaná a zpracovaná Chlorella má vysoké čistící schopnosti. Dokáže pročistit naše střeva a navázat na sebe vše, co do nich nepatří. Čistota Chlorelly pyrenoidosy od Green Ways je úzkostlivě hlídána už při pěstovaní. Tato chlorella je navíc zpracována metodou STEAM, kdy prochází vysokým tlakem, který naruší její jinak pevný buněčný obal (jako byste nakřápli skořápku vejce). Díky tomu na sebe dokáže navázat toxiny, různé chemikálie a dokonce i těžké kovy. A jak jistě víte, také léky (proto je její konzumace nutná s hodinovým odstupem, aby se nesnížila jejich účinnost).

Stejné je to s alkoholem. Pokud před sebou máte náročnější večírek, je dobré sníst alespoň 10 tablet už dopředu a během popíjení opět cca po 5 tabletách každou hodinu. Díky tomu se neopijete. Další výhodou je, že Vám druhý den odpadnou bolesti hlavy i nevolnosti.

Jeden vinař, známý kamarádky Martiny, který do ranních hodin provází po svém sklípku turisty a degustuje s nimi svá vína, která odmítá plivat, když mu dali tolik práce :-), má dokonce vyzkoušeno, že když "ochutnává" do 4 hodin do rána, pak sní 20 Chlorell a dopoledne jede autem, tak v případě policejní kontroly alkohol již nenadýchá. Zelené potraviny mu také hodně pomohli na cirhozu jater - výrazně se snížila hodnota bilirubinu v krvi. Tyto 2 tipy ale příliš zkoušet nedoporučuji!

V žádném případě Vás tímto nechci nabádat k alkoholismu, ale pouze navést na praktické využití Chlorelly v případě večírku nebo jiného posezení s přáteli u skleničky (nebo spíše několika skleniček), a to nejen na Silvestra...

Takže přeji krásný poslední den tohoto roku bez následků a mnoho zdraví a štěstí do roku nového!
Marcela


V případě zájmu o kvalitní a čerstvé produkty si můžete bezplatně zřídit přístup do klientské sekce a objednávkového systému, který Vás k ničemu nezavazuje.


Nebo nás můžete kontaktovat.
Rádi vyřídíme Vaši objednávku
a zodpovíme Vaše dotazy :-)