Zelené hubnutí, očista či půst s ječmenem a chlorellou

Zelený ječmen a řasa chlorella pyrenoidosa jsou výbornou podporou pro každého, kdo se chystá k očistě, půstu nebo hubnutí. Už jenom fakt, že tuky se neštěpí v kyselém prostředí a na hubnutí je proto třeba odkyselit organismus, je velkým argumentem pro zařazení zelených potravin každým z nás, kdo se chce zbavit nějakého toho kila (nebo přesněji centimetru navíc).

Pan doktor Lacina nám pomohl s určením dávkování zelených potravin při půstu, které zajistí dostatečný příjem potřebných vitamínů a minerálů:
- 80 chlorell nebo 8 lžiček ječmene v průběhu dne nebo jakákoliv kombinace např. 40 chlorell a 4 lžičky ječmene nebo 60 chlorell a 2 lžičky ječmene
- k tomu je možno přidat 1 racionální jídlo denně - např. oběd
- po celou dobu je třeba hodně pít neperlivou vodu
- ideálně je úplně vynechat vše, co překyseluje organismus - zejména alkohol, popř. kávu


Zelený ého, kdo se chystá k očistě, půstu nebo hubnutí. Už jenom fakt, že tuky se neštěpí v kyselém prostředí a na hubnutí je proto třeba odkyselit organismus, je velkým argumentem pro zařazení zelených potravin každým z nás, kdo se chce zbavit nějakého toho kila (nebo přesněji centimetru navíc).

Důležité upozornění: toto vyšší dávkování zelených potravin nedoporučujeme v případě, že s ječmenem a chlorellou začínáte. Mohlo by dojít k příliš bouřlivé detoxikační reakci organismu. Proto nejprve raději zkonzultujte se svým poradcem.


Každý úplněk - Detoxikačně-hubnoucí týden

Od jara 2020 probíhají každý měsíc společné detoxikačně-hubnoucí týdny se zelenými a barevnými potravinami, díky kterým se pravidelně pročišťujeme a snižujeme nebo udržujeme váhu.

Je to jednoduché - dopoledne jíme výhradně ovoce, oběd normální, odpoledne výhradně zeleninu. Vynecháme úplně sladké a alkohol. Naopak přidáme zelené a barevné potraviny...


Nejbližší termín je od neděle 2. 4. do soboty 8. 4. 2023

Pro tento účel je vytvořena messengerová skupina, kde se vzájemně podporujeme a sdílíme výsledky :-)

Pro ilustraci připojuji svoje:

Na začátku těchto akcí se mi podařilo snížit váhu i centimetry a díky pravidelným úplňkovým týdnům vždy zkoriguji to, co za 3 týdny naberu. Obávám se, že bez úplňkových týdnů by moje váha šla stále plíživě nahoru...
Podobné zkušenosti mají i další pravidelné účastnice. Máme zde i paní, která dle svých slov celý život zkoušela všelijaké diety a bez výsledku. První půlrok to vypadalo, že jí ani tento způsob fungovat nebude, ale protože se během těchto týdnů cítila velmi dobře, tak trpělivě pokračovala a po výsledky k jejímu překvapení a radosti se cca po roce dostavily i výsledky.


Pokud byste se chtěli do skupiny přidat, napište na info@jecmen-chlorella.cz

Výsledky prvních společných zelených očist

Zde si můžete přečíst korespondenci, která provázela jeden z prvních našich očistných týdnů:

Výsledky zeleného hubnutí v partě ze srpna 2013 naleznete v zeleném pozdravu.

Výsledky zeleného hubnutí v partě z června 2012 (týden):


Výsledky zeleného hubnutí v partě z října 2011 (14 dní):

Máte zájem o bližší informace nebo se chcete přidat k příštímu společnému týdnu?
Kontaktujte nás: