Poradkyně pro zelený ječmen a řasu chlorellu Green Ways

Jmenuji se Marcela Kovaříková.

Pocházím z Prahy, ale nyní bydlím v Neratovicích (okres Mělník). Zelený ječmen a chlorellu od firmy Green Ways jsem začala konzumovat v roce 2009 z důvodu zdravotních problémů, které mi pomohly vyřešit. (Podrobnosti si můžete přečíst v mé zkušenosti). Od té doby vím, že se o ně mohu opřít jako o jednoduchou a hlavně žitelnou prevenci. Staly se neoddělitelnou součástí života mého, mé rodiny i blízkých...

Protože jsem o jejich fungování přesvědčena, rozhodla jsem se nenechat si je pouze pro sebe a začala jsem je šířit také ve svém okolí. A nyní díky online možnostem prakticky bez omezení. Sama se ale dokážu postarat jen omezené množství lidí, a tak své znalosti učím i další spolupracovníky a pomáhám jim učit jejich kolegy. Díky tomu děláme smysluplnou práci, ale zároveň se i bavíme tématy okolo zdraví.

Několik let jsem zájemcům posílala zelené pozdravy, v nichž jsem se věnovala nějakému tématu a připojovala také zkušenosti konzumentů ječmene a chlorelly. Tento web jsem původně vytvořila, abych sepsané články zpřístupnila více lidem. Přeji tedy i Vám příjemné počtení!

A pokud Vás budou zelené a nově také barevné potraviny bavit stejně jako mě, kontaktujte mě a připojte se k mému týmu. Spolehlivých a samostatných lidí, kteří se chtějí věnovat smysluplné práci, není nikdy dost!. Nezáleží na tom, zda chcete jen pomáhat nemocným lidem ve svém okolí, hledáte placenou zábavu nebo zábavnou práci!


V případě zájmu o spolupráci nebo získání produktů v režimu 3+1 zdarma mě neváhejte kontaktovat...


Produkty si můžete objednat na tomto více než eshopu!


Lepší nežli si tu číst, je zelené začít jíst :-)