Časté dotazy k zeleným potravinám

Na této stránce naleznete nejčastější dotazy ohledně mladého ječmene a řasy chlorelly pyrenoidosy od společnosti Green Ways.

Časté dotazy k ječmeni a chlorelle Green Ways
Časté dotazy k ječmeni a chlorelle Green Ways

V jaké formě se mladý ječmen a řasa chlorella konzumují?
Mladý ječmen je prášek, který vzniká vysušením vylisované šťávy z listů mladého ječmene. Po jeho rozpuštění ve vodě získáte sytě zelený osvěžující nápoj. Nově je dostupný také v tabletách, které jednoduše zapijete vodou. Namíchat si můžete také ochucený jahodový ječmen, vhodný například pro děti.
Řasa chlorella je k dispozici v tabletách, které můžete cucat, kousat i zapíjet nebo v prášku (ideální pro malé děti, jako přídavek do kaší a smoothies i do mastiček).

Jaké je dávkování zelených potravin?
Dávkování zelených potravin je individuální - záleží zejména na pohlaví, věku, životním stylu, jídelníčku, zdravotním stavu a očekávání konkrétního konzumenta. V případě zájmu o bližší informace doporučujeme obrátit se na poradce v oblasti zelených potravin.

Jaká je cena zelených potravin?
Cena 1 balení kvalitního mladého ječmene nebo chlorelly pyrenoidosy činí 1150 Kč.
Při preventivním dávkování vydrží balení cca na 2 měsíce, tzn. že oba produkty Vás denně nestojí více než 40 Kč (to je mimochodem cena jedné vody v restauraci)...

Je nutné jíst ječmen i chlorellu zároveň?
Při současné konzumaci obou zelených potravin dojde k synergickému efektu a účinky se nesčítají, ale násobí. Není to tedy nutné, ale chytré :-)

Jak poznám kvalitní zelené potraviny?
Velmi těžko :-) Bohužel se ukazuje, že krabičky snesou všechno. Určitě je dobré hlídat si expiraci, neboť produkty jsou účinné jen tehdy, jsou-li čerstvé. Doporučujeme proto značku Green Ways, neboť tato společnost jiné produkty nenabízí a dělá vše proto, aby měla vždy nejkvalitnější mladý ječmen a chlorellu na trhu za přijatelnou cenu.


Nenašli jste odpověď na svůj dotaz? Využijte vyhledávání v rámci webu:

Nebo kontaktujte svého GW poradce!

V případě zájmu o kvalitní a čerstvé produkty můžete využít náš více než eshop!

Náš tip: Chcete získat produkty levněji než za doporučenou prodejní cenu 1150 Kč?
Rádi Vám zprostředkujeme možnost objednávat v režimu 3+1 zdarma v jakékoliv kombinaci. V případě zájmu nás kontaktujte!