Časté dotazy k ječmeni a chlorelle

Časté dotazy k ječmeni a chlorelle Green Ways
Časté dotazy k ječmeni a chlorelle Green Ways

Pozn. Na této stránce naleznete nejčastější dotazy ohledně ječmene a chlorelly od společnosti Green Ways. Odpovědi vychází z námi získaných zkušeností a studiem daného tématuV jaké formě se mladý ječmen a řasa chlorella konzumují?
Zelený neboli mladý ječmen je prášek, který vzniká vysušením vylisované šťávy z listů mladého ječmene. Po jeho rozpuštění ve vodě získáte sytě zelený osvěžující nápoj. Nově je dostupný také v tabletách, které jednoduše zapijete vodou. Namíchat si můžete také ochucený jahodový ječmen, vhodný například pro děti.
Řasa chlorella je k dispozici v tabletách, které můžete cucat, kousat i zapíjet nebo v prášku (ideální pro malé děti, jako přídavek do kaší a smoothies i do mastiček).

Je lepší chlorella a ječmen v prášku nebo v tabletách?
Odpověď na tuto otázku není jednoznačná a pro každého se hodí něco jiného. Ječmen je častěji konzumován v prášku, protože se rychleji vstřebává, pomáhá nám dodržovat pitný režim a je ekonomicky výhodnější než tablety. Jsou ale lidé, kteří si ho nechtějí míchat nebo jim zkrátka nechutná. Pro ně jsou tablety vynikajícím řešením. Chlorella je naopak častěji konzumována v tabletách, neboť ji můžeme mít kdykoliv u sebe a při rozkousání velmi dobře působí už v ústní dutině. Ale pro míchání společně s ječmenen nebo do různých smoothies, malým dětem do příkrmů, či do mastiček se výborně hodí chlorella v prášku.

Jaké jsou účinky a princip fungování ječmene a chlorelly?
Kvalitní zelené potraviny jsou zdravou stravou, která naše tělo pročistí, vyživí, odkyselí a zbaví zánětů. Díky tomu naše tělo funguje lépe. Nejprve si vyřeší akutní zdravotní problémy a když mu zbyde energie, pustí se i do dlouhodobých a chronických, které jsou jinak časovanou bombou a čekají jen na pokles naší imunity, aby pak udeřily v plné míře...

Jaké je dávkování zelených potravin?
Dávkování zelených potravin je individuální - záleží zejména na pohlaví, věku, životním stylu, jídelníčku, zdravotním stavu a očekávání konkrétního konzumenta. V případě zájmu o bližší informace doporučujeme obrátit se na poradce v oblasti zelených potravin.

Jaká je cena zelených potravin?
Cena 1 balení kvalitního mladého ječmene nebo chlorelly pyrenoidosy činí 1150 Kč.
Při preventivním dávkování vydrží balení cca na 1,5-2 měsíce, tzn. že oba produkty Vás denně nestojí více než 50 Kč (to je mimochodem cena jedné vody v restauraci)...

Je nutné jíst ječmen i chlorellu zároveň?
Při současné konzumaci obou zelených potravin dojde k synergickému efektu a účinky se nesčítají, ale násobí. Není to tedy nutné, ale chytré :-)

Jak dlouho mohu jíst zelené potraviny? Je nutné dělat přestávky?
Zelené potraviny je nejen možné, ale i vhodné konzumovat dlouhodobě. Je to jen další druh kvalitní zeleniny, kterou si přidáváme do jídelníčku. Průběžně naše tělo pročišťují, vyživují, odkyselují a zbavují zánětů. Každé zařazení ječmene a chlorelly po delší přestávce může být zbytečně doprovázeno nepříjemnými projevy detoxikace.

Jak poznám kvalitní zelené potraviny?
Velmi těžko :-) Bohužel se ukazuje, že krabičky snesou všechno. Určitě je dobré hlídat si expiraci, neboť produkty jsou účinné jen tehdy, jsou-li čerstvé. Doporučujeme proto značku Green Ways, neboť tato společnost věnuje těmto produktům maximální pozornost a dělá vše pro to, aby měla vždy nejkvalitnější zelený ječmen a chlorellu na trhu za přijatelnou cenu.

V případě zájmu o kvalitní a čerstvé produkty si můžete bezplatně zřídit přístup do klientské sekce a objednávkového systému, který Vás k ničemu nezavazuje.


Můžete nás také kontaktovat!
Rádi vyřídíme Vaši objednávku a zodpovíme Vaše dotazy :-)