Ječmen a Chlorella Green Ways – účinky a princip fungování

02.09.2023
Ječmen a Chlorella – účinky a princip fungování
Ječmen a Chlorella – účinky a princip fungování

Velmi často dostávám otázku, jaké jsou účinky ječmene a chlorelly a jak je možné, že pomáhají na tolik různých zdravotních diagnóz. Rozhodla jsem se proto princip fungování stručně sepsat.

Nejprve musím upozornit, že zelené potraviny nejsou lékem na žádnou konkrétní nemoc. To, co nás může léčit, je jen a jen naše vlastní tělo a dobrá imunita. (Pokud k tomu ale má dostatečnou sílu a podmínky). A právě v tomto směru jsou ječmen s chlorellou velmi účinné.

Chlorella díky obsažené vláknině čistí hlavně střeva a možná už jste slyšeli, že ve střevech sídlí až 80 % naší imunity. Jsou-li střeva dobře pročištěná, pak navíc mnohem lépe vstřebávají vše, co jíme (nejen doplňky stravy), a proto se tělo mnohem lépe vyživuje.

Ječmen pak dočišťuje tělní tekutiny - krev, lymfatický systém (umí výborně odvodňovat organismus), čistí také pomocí potu a moči. Oproti chlorelle navíc obsahuje celou řadu enzymů, které dokážou tělu dodat rychle energii a je-li potřeba, urychlují také hojení.

Obě zelené potraviny jsou navíc zásadotvorné. A když si vezmeme, že veškeré bakterie, viry a plísně potřebují pro své množení kyselé prostředí, není divu, že se nám po odkyselení organismu v mnoha směrech uleví. V kyselém prostředí se navíc nespalují tuky, takže nám může ječmen s chlorellou pomoci také s odstraněním přebytečných kil.

A zmínit musím také chlorofyl, který je přirozeně protizánětlivý. Máme-li jeho dlouhodobější přísun do organismu, záněty se řeší už ve fázi vzniku, to znamená dříve, než nás začnou obtěžovat a bolet. A to kdekoliv v těle.

A proč Green Ways?

Aby výše sepsané platilo, musí být ječmen odšťavněný a čerstvý a chlorella čistá a čerstvá. A to u jiných značek zelených potravin zaručeno není...

Podtrženo, sečteno - princip fungování ječmene a chlorelly je následující: Pokud se tělo pročistí, vyživí, odkyselí a zbaví zánětů, funguje prostě lépe. Neznamená to, že už nikdy nebudeme nemocní, viry okolo nás díky zeleným potravinám nezmizí. Náš organismus je ale díky ječmeni a chlorelle odolnější proti nákaze a silnější v boji proti ní. A postupně si řeší také dlouhodobé chronické zdravotní problémy. Možná si řeknete, že to vlastně nejsou účinky ječmene a chlorelly, ale spíš jejich vedlejší účinky :-) Ale to je myslím úplně jedno. Hlavně, že nám je dobře!

I to přeji také Vám!
Marcela

V případě zájmu o kvalitní a čerstvé produkty si můžete bezplatně zřídit přístup do klientské sekce a objednávkového systému, který Vás k ničemu nezavazuje.


Můžete nás také kontaktovat.
Rádi vyřídíme Vaši objednávku a zodpovíme Vaše dotazy :-)