Cena ječmene a chlorelly

Cena 1 balení kvalitního zeleného ječmene nebo chlorelly Green Ways aktuálně činí 1200 Kč. Cestovního balení ječmene stojí 600 Kč a barevné potraviny GW - tj. řepa, mrkev, borůvka a brusinka GW zatím 1150 Kč.

Můžete ale využít možnost objednávat produkty v režimu 3+1 zdarma v libovolné kombinaci. Jedinou podmínkou je, že produkt zdarma musí být ječmen nebo chlorella. Při objednání 4 produktů tak zaplatíte celkem od 3450 do 3600 Kč (podle zvolené kombinace), což po přepočtu vychází 862 Kč až 900 Kč na 1 balení. (Cena je nižší až o 25%). Tuto možnost ocení zejména pravidelní konzumenti produktů Green Ways.

A pokud produkty rozšíříte také ve se svém okolí, pak je možné získat ještě další slevy, popř. provize. V případě zájmu Vám princip rádi vysvětlíme...

Zdražení produktů Green Ways
Společnost Green Ways se v září 2023 rozhodla poprvé po 22 letech navýšit cenu produktů ze současných 1150 Kč na 1200 Kč (v režimu 3+1 zdarma z 862 Kč na 900 Kč).
Citace z článku na toto téma:
"Korekce ceny proběhne u všech produktů Ječmene GW a Chlorelly GW. Navýšení bude menší než 5 %. Konkrétně v Česku o 50 korun (4,35 %), na Slovensku o 2 eura (4,17 %) a v Polsku o 10 zlotých (4,88 %). Vzhle­dem k tomu, že máme na každé produkty různé záso­by obalů, korekce cen bude probíhat nerovnoměrně. To znamená, že změny cen proběhnou u různých pro­duktů a v různých státech různě. Náš předpoklad je, že se vše odehraje v termínech září 2023 až únor 2024."

Věříme, že toto mírné zdražení nebude důvodem, proč si i nadále nedopřát zdravé zelené potraviny, které jsou účinnou prevencí i podporou při léčbě různorodých zdravotních problémů.

Poradenství v ceně ječmene a chlorelly

V ceně ječmene a chlorelly Green Ways je započítáno také poradenství. Prodejce by Vám měl poskytnout také informace k dávkování a zdravotním diagnózám a být Vám průvodcem při konzumaci zelených potravin! U nás proto nikdy neobjednáváte "jen produkt", ale také individuální poradenství a nalezení pro Vás nejvýhodnějšího řešení!


Cena ječmene a chlorelly Green Ways za den

Zamysleme se nyní nad tím, kolik vyjdou zelené potraviny za den. Při preventivním dávkování Vám 1 produkt vydrží cca na 1,5 až 2 měsíce, tzn. že oba produkty Vás denně vyjdou cca na 50 Kč. (To je mimochodem cena jedné vody v restauraci)...

Pro lepší pochopení souvislostí doporučujeme přečíst článek: Jsou zelené potraviny drahé?

Užitek ječmene a chlorelly je důležitější

Cena zelených potravin je to, co vidíme jako první. Důležitější je však jejich užitek. Tato drobná denní investice nám totiž přináší při dlouhodobé konzumaci lepší imunitu, a tím kvalitnější život. Navíc nepřicházíme o výdělek spojený s tím, že z důvodu nemoci nemůžeme pracovat, ať už jako zaměstnanci nebo osoby samostatně výdělečně činné. A pokud konzumují zelené potraviny i naše děti, nemusíme tak často řešit jejich hlídání...

Srovnání s jinými značkami ječmene a chlorelly

Přestože zelené potraviny Green Ways rozhodně nepatří k nejdražším na trhu, je možné, že jste narazili na levnější. Volba je samozřejmě na Vás, ale u zelených potravin je jejich kvalita pro účinek na organismus zásadní. Nejenže Vám nekvalitní produkt nepřinese tolik užitku, ale může dokonce i uškodit. Jen 100% čistá chlorella dokáže zbavit organismus chemie, toxinů a těžkých kovů. Nekvalitní Vám může bohužel do organismu ještě něco zanést. Ječmen je zase užitečný jen tehdy, když je čerstvý a když se jedná o odšťavněnou šťávu a nikoliv nasekané seno s obsahem travní vlákniny, která je pro lidský organismus nestravitelná, a navíc může při dlouhodobé konzumaci poškodit střeva.

Pokud si kladete otázku "Jak poznám kvalitní zelené potraviny", pak vězte, že velmi těžko.  Bohužel se ukazuje, že krabičky snesou všechno. Určitě je dobré hlídat si expiraci, ale jinak moc možností kontroly nemáme.

Více informací najdete v článku: Srovnání různých značek ječmene a chlorelly

Doporučujeme tedy značku Green Ways, neboť tato společnost věnuje ječmeni a chlorelle maximální pozornost a dělá vše pro to, aby měla vždy nejkvalitnější mladý ječmen a chlorellu na trhu za přijatelnou cenu.

V případě zájmu o kvalitní a čerstvé produkty si můžete bezplatně zřídit přístup do klientské sekce a objednávkového systému, který Vás k ničemu nezavazuje.


Můžete nás také kontaktovat.
Rádi vyřídíme Vaši objednávku a zodpovíme Vaše dotazy :-)


Máte nějaké další dotazy?
Kontaktujte nás nebo si v horní části stránky jednoduše najděte téma, které Vás zajímá