Aktuality z Jecmen-chlorella.cz



Kdo z Vás má děti školou povinné, jistě mi dá za pravdu, že marodění se nikdy nehodí. Pokud se chcete na nový školní rok připravit, můžeme vřele doporučit zelené potraviny. A pokud je Vaše děti ještě nekonzumují, doporučujeme začít co nejdříve...

Na téma zánětů močových cest mě v tomto letním čase přivedlo hned několik lidí v mém okolí, kteří v poslední době užívali antibiotika na tuto diagnózu. Došlo mi totiž, že po těch 14 letech, co zelené potraviny jím, jsem v tomto směru naprosto v pohodě - ťuk, ťuk. A tak jsem přemýšlela, čím to je.

Reklam na různé enzymoterapie na nás útočí více než dost - a fakta v nich uvedená určitě platí. Otázkou je pouze, zda byly v laboratořích vybrány a smíchány opravdu ty nejlepší enzymy a zda se nezapomnělo na některé další prvky a vazby, které enzymy pro správnou funkčnost potřebují.


Aktuality


27.9.2023 Zdražení prvních produktů Green Ways z 1150 na 1200 Kč

Dnes dochází ke zmiňovanému zdražení dvou produktů a to BIO Ječmene v prášku 300g a BIO Chlorelly v tabletách 330 g.


9.9.2023 Nový produkt - Čisticí gel Gentle Face Cleanser
Kosmetická řada se právě rozrostla o nový Jemný čisticí gel na obličej Green Ways, který dle slov výrobce "přináší účinnou péči o pokožku. Unikátní ingredience, které byly s pečlivostí vybrány, dodají pleti vitamíny, minerály a antioxidanty. Poskytují pokožce hloubkovou hydrataci a působí proti podráždění. Gel je vhodný na odlíčení a očištění pleti."
Objednat lze jednotlivě za 890 Kč nebo v rámci zvýhodněného balíčku péče o pleť, který navíc obsahuje denní a noční krém a Čisticí houbičku na obličej za 3590 Kč.


2.9.2023 Chystané zdražení produktů Green Ways z 1150 na 1200 Kč

Společnost Green Ways se po 22 letech poprvé rozhodla zdražit produkty.
Cituji z článku na toto téma:
"Korekce ceny proběhne u všech produktů Ječmene GW a Chlorelly GW. Navýšení bude menší než 5 %.Konkrétně v Česku o 50 korun (4,35 %), na Slovensku o 2 eura (4,17 %) a v Polsku o 10 zlotých (4,88 %). Vzhle­dem k tomu, že máme na každé produkty různé záso­by obalů, korekce cen bude probíhat nerovnoměrně. To znamená, že změny cen proběhnou u různých pro­duktů a v různých státech různě. Náš předpoklad je, že se vše odehraje v termínech září 2023 až únor 2024."

Věříme, že toto mírné zdražení nebude důvodem, proč si i nadále nedopřát zdravé zelené potraviny, které jsou účinnou prevencí i podporou při léčbě různorodých zdravotních problémů :-)


28.4.2023 Prodej jahodového ječmene byl ukončen
Na podzim však společnost Green Ways plánuje uvést na trh novou generaci tohoto produktu, nově v BIO certifikaci, která bude - cituji výrobce: "s chutí a vůní pracovat velmi jemně a delikátně."

Věřte však, že (je-li k tomu dobrá motivace) se dá na chuť klasického ječmene zvyknout.
Tipy najdete v článku:
Jak si zvyknout na chuť ječmene a chlorelly?


24.4.2023 Bioaktivní krémy za akční cenu (nejen) ke dni matek
Bioaktivní denní a noční krém Green Ways je nyní k dostání v decentním, ale přitom atraktivním obalu. Potěší každou ženu také jako dárek k svátku, narozeninám nebo z lásky :-)
A navíc je cena o 310 Kč než obvykle tj. 2590 Kč.
Akce platí do 10. 5. 2023 nebo do vyčerpání zásob


7.4.2023 Jecmen-chlorella.cz Vám přeje krásné Velikonoce plné zdraví a pohody


13.3.2023 Vytvoření klientské sekce na Jecmen-chlorella.cz

Produkty představené na těchto stránkách vyžadují osobní zákaznický servis. Abychom mu dostáli, je nově objednávkový systém a některé části tohoto webu přístupný jen pro přihlášené partnery a klienty Jecmen-chlorella.cz
(Jedná se o stejné heslo, které Vám bylo zasláno pro přístup na online akce).


10.3.2023 Vyhledávání na Jecmen-chlorella.cz

V horní části stránky jsme pro Vás přidali vyhledávací okno, kde si jednoduše můžete najít téma, které Vás zajímá...


Krásný advent, ještě hezčí Vánoce a úspěšný vstup do nového roku ve zdraví
přeje tým Jecmen-chlorella.cz


1.12.2022 Vánoční obal na zelené potraviny zdarma

Chcete ječmen nebo chlorellu darovat k vánocům? Napište si do poznámky k objednávce o vánoční obal, který Vám přidáme zdarma k Vaší objednávce...

Zelené potraviny jako vánoční dárek
Zelené potraviny jako vánoční dárek

11.9.22 Bioaktivní denní a noční krém Green Ways
Na včerejší výroční slavnosti společnosti Green Ways byla představena limitovaná edice bioaktivní kosmetiky. Krémy mají nejvyšší mezinárodní certifikaci pro přírodní kosmetiku - Cosmos Organic.


21.7.22 Aktuální informace k plánovanému zdražení produktů Green Ways
Pokud se k Vám dostala informace, že společnost Green Ways chystá od 1.9.2022 zdražení produktů, pak pro Vás máme skvělou zprávu. Zatím se zdražovat nebude a cena zůstává 1150 Kč/produkt :-)
V případě změny dá vedení firmy vědět s dostatečným předstihem a my Vás budeme samozřejmě obratem informovat...


3.1.22 Soutěž o 3 knihy Nápoje z travin od Václava Rathouského
probíhá na našem facebooku a instagramu až do konce ledna


10.12.21 Děkujeme za Vaši celoroční přízeň
Přejeme Vám krásný advent, vánoční svátky a do nového roku hlavně hodně ZDRAVÍ, ke kterému Vám jistě pomůže i Ječmen-chlorella :-)

Tým nezávislých poradců Green Ways


8.12.2021 Nejvyšší hodnocení pro Jecmen-chlorella.cz na Mapy.cz

Je nám velkou ctí, že jste naše služby ocenili nejvyšší možnou známkou :-) Budeme se i nadále snažit nezklamat Vaši důvěru...


1.9.2021 Green Ways vstupuje na maďarský trh
Po České republice, Slovensku a Polsku je nyní možné stát se partnerem společnosti Green Ways a objednávat produkty ve výhodném režimu 3+1 zdarma také v Maďarsku...


Zdravý a svobodný nový rok 2021!


22.11.2020 Spuštění "více než eshopu"
Veškeré produkty, o kterých je řeč na těchto stránkách si nově můžete pohodlně objednat prostřednictvím více než eshopu na těchto stránkách. Součástí služeb je poradenství a nalezení pro Vás nejvýhodnějšího řešení...


1.5.2020 Barevná řada produktů - řepa, mrkev, borůvka, brusinka
Portfolio zelených potravin je nově doplněno o barevnou řadu. K dostání jsou také odšťavněná a vysušená řepa a mrkev či rozdrzené a vysušené brusinky a lesní borůvky. Vše v praktických sáčcích, vhodné k rozpuštění ve vodě nebo posysání jakéhokoliv jídla.


20.4.2020 BIO
Produkty mají nově BIO certifikaci.


2.3.2020 Mladý ječmen je nyní k dostání také v tabletách!
Portfolio zelených produktů Green Ways je nyní kompletní a na každém z nás je výběr, zda si chlorellu či ječmen pořídíme raději v prášku nebo v tabletách nebo v praktickém cestovním balení. Zvolit si můžeme také ochucený jahodový ječmen...

V případě zájmu o kvalitní a čerstvé produkty si můžete bezplatně zřídit přístup do klientské sekce a objednávkového systému, který Vás k ničemu nezavazuje


Nebo nás můžete kontaktovat.
Rádi vyřídíme Vaši objednávku a zodpovíme Vaše dotazy :-)