Ječmen a chlorella jako vánoční dárek

02.11.2023
Ječmen a chlorella jako vánoční dárek
Ječmen a chlorella jako vánoční dárek

Vánoce se nám blíží, a tak jste možná již začali přemýšlet nebo dokonce pořizovat vánoční dárky. Mohl by to být ječmen a chlorella?

Přeji Vám všem krásný předvánoční čas a ještě krásnější vánoce!

Zamysleme se nad tím, co si nejčastěji mezi sebou přejeme. Přece štěstí a ZDRAVÍ. To jistě někoho v minulosti inspirovalo a rozhodl se darovat pod stromeček nějaké "zdravé produkty". Nebo patříte mezi ty šťastnější, kteří něco zdravého pravidelně dostávají?

Také produkty Green Ways ke zdraví samozřejmě pomáhají, takže pokud se pro ně rozhodnete, jistě Vás potěší jejich vánoční balení - viz. obrázek výše.

Ráda bych zde ale upozornila na možná úskalí spojená s jejich darováním.

Je totiž potřeba si uvědomit, že zelené potraviny neléčí sami o sobě. A je důležité, aby žádný uživatel neměl mylná očekávání...

Pokud tedy víte, že obdarovaný ječmen a chlorellu pravidelně konzumuje, jistě bude z dárku potešen. Pokud ale zkušenosti nemá, je v prvé řadě potřeba, aby dostal také všechny potřebné informace a na jejich základě opravdu začal zelené potraviny konzumovat. (Máme totiž bezpečně vyzkoušené, že zabalené ve skříni prostě nefungují :-) )
Dále mi možná někteří z Vás dají za pravdu, že na začátku konzumace v důsledku detoxikace pociťovali nějaké nepříjemné pocity. A za takový dárek by Vám taky nikdo moc vděčný nebyl.
A co teprve hodně nemocní lidé - např. s autoimunitní chorobou? Těm zelené potraviny většinou hodně pomohou, ale pouze v případě pomalého nastoupání a správného (individuálního) dávkování.
A pak musím ještě zopakovat, že "zelené potraviny fungují pouze pokud je konzumujeme pravidelně a dlouhodobě"!

Podtrženo, sečteno - darováním zeleného ječmene a chlorelly uděláte svým blízkých určitě velkou službu, ale jedině s potřebnými informacemi, které našim zákazníkům v případě zájmu na míru sdělíme. Nebo máte ještě lepší možnost - pozvěte uživatele na některý z našich online Rozhovorů o účincích zelených potravin, jejichž termíny najdete po přihlášení v Online akcích. Slyšet zkušenosti od ostatních "jedlíků" a moci se vyptat na vše potřebné, bude velmi motivující pro ně a nakonec jistě i pro Vás :-)

Přeji Vám všem krásný předvánoční čas a ještě krásnější vánoce!

Marcela a tým Jecmen-chlorella.cz

V případě zájmu o kvalitní a čerstvé produkty si můžete bezplatně zřídit přístup do klientské sekce a objednávkového systému, který Vás k ničemu nezavazuje.

Nebo nás můžete kontaktovat.
Rádi zodpovíme Vaše dotazy a vyřídíme Vaši objednávku :-)