Dávkování Ječmene a Chlorelly Green Ways


... pro zdravé jedince jako dlouhodobá prevence - s cílem zvýšit imunitu, detoxikovat organismus. (Dětem stačí dávkování cca poloviční).

(Pozn. Zde uvedené dávkování vychází z námi získaných zkušeností a studiem daného tématu. Vždy je dobrá individuální konzultace s GW poradcem - zvláště v případě zdravotních problémů. Máte-li objednané produkty přes náš web, využijte kdykoliv telefonickou nebo písemnou konzultaci. Pokud Vám produkty prodal někdo jiný, obraťte se na něj - poradenství má zahrnuto v ceně produktů).


Zelený ječmen a řasa chlorella jsou "jen" zdravá zelenina v praktickém balení! Všechna níže uvedená doporučení jsou pro maximální využití těchto potravin organizmem. Nejdůležitější je najít si režim, který Vám bude vyhovovat. A pokud náhodou vynecháte, nic se neděje, je to stejné jako byste se rozhodli nedat si salát :-)

Ječmen

Denně 1-2x 5g tj.
- 1-2 vrchovaté čajové lžičky (odměrky) - rozpustit ve studené až vlažné vodě
- 14-28 tablet

Nástup energie je do 20 min, kdy je zelený ječmen v organizmu 100% vstřebán

Aby byl užitek maximální, je vhodné konzumovat JEČMEN NA LAČNO - tj. 2 hodiny před ječmenem a 1/2 hodiny po ječmeni nejíst - nejlépe ráno po probuzení a večer až těsně před spaním (zajistí dobrý a hluboký spánek)

Chlorella

Denně 5-7,5g tj.
- 20-30 tablet (pomůcka - dle váhy jedince např. 80 kg člověk 3xdenně 8 tablet)
- 2-3 vrchovaté lžičky (odměrky) chlorelly v prášku

Tabletky lze rozkousat, cucat či zapíjet (dle chuti a možností - při kousání "leze" sice do zubů, ale dokáže řešit problém s obnaženými zubními krčky, počínající paradontózou i drobnými kazy)

Abyste se vyhnuli případným nepříjemným projevům detoxikace na začátku konzumace chlorelly, doporučujeme na plnou dávku postupně nastoupat: 1.den - 5 tablet a pak po 1 tabletě každý den přidávat, v případě chlorelly v prášku začít na 1/2 lžičce a postupně zvyšovat

Celkové množství zelených potravin je lepší během dne rozdělit na více dávek, ale je možné i vše najednou. (Najednou však nedoporučujeme v případě zácpy).

Důležitá upozornění:

Je třeba dodržet pitný režim, aby nedošlo k zácpě
Zelené potraviny konzumujte s hodinovým odstupem od léků (vč. antikoncepce) - účinky by se mohly vzájemně neutralizovat

Projevy detoxikace, čištění organizmu:

- možnost průjmu na počátku pití ječmene, zelená stolice
- obvykle během prvního měsíce - může dojít ke krátkodobému zhoršení zdravotního problémů (např. zhoršení ekzému) a poté k následnému zmírnění až úplnému vymizení

Uvedené dávkování je preventivní, nikoliv maximální

Dávku chlorelly je možno zvýšit zejména v době chřipek a oslabení organizmu (1 tableta na kg váhy za den má antibiotický účinek)
Vyšší dávka ječmene je vhodná vždy, když potřebujeme tělu dodat energii, zlepšit soustředění nebo urychlit hojení.

Náš tip: Pokud se dostanete do větší zátěže (např. stres, nemoc, větší fyzický výkon, úraz, rekonvalescence po operaci), je vhodné po dobu zátěže zvýšit množství konzumovaných zelených potravin alespoň dvojnásobně.


Skladování ječmene a chlorelly

Zelené potraviny uchovávejte na místě s max. teplotou 30 stupňů Celsia, bez přístupu světla a vlhkosti.
Víko obalu sypkých produktů je třeba řádně uzavírat, absorbery ponechat uvnitř!
Pro tabletové produkty se hodí nejlépe v porcelánový hrnek s pokličkou, uvnitř bílý (bez přístupu světla) nebo si pořiďte originální kameninovou dózu.


Pokud máte při jedení zelených potravin jakékoliv pochybnosti, kontaktujte svého GW poradce. (Konzumaci sami nepřerušujte, byla by škoda nedostat se přes detoxikaci ke zlepšení!)Důležité upozornění: Konzumace produktů Green Ways není náhradou lékařské péče

V případě zájmu o kvalitní a čerstvé produkty si můžete bezplatně zřídit přístup do klientské sekce a objednávkového systému, který Vás k ničemu nezavazuje,


Můžete nás také kontaktovat!
Rádi vyřídíme Vaši objednávku
a zodpovíme Vaše dotazy :-)

Řada informací je také v publikovaných článkách na tomto webu. V případě zájmu si v horní části stránky jednoduše najděte téma, které Vás zajímá...