Různé značky ječmene a chlorelly

10.01.2013
K tomuto článku mě inspirovala nedávná otázka, kterou jsem dostala: "V čem jsou zelené potraviny Green Ways lepší než konkurenční?"

Zjistila jsem, že těch výhod je mnoho, posuďte sami:

- Tím, že se oba produkty prodávají osobním prodejem, máme je k dispozici neustále čerstvé (ve chvíli, kdy se dostanou do maloobchodů a skladů, nikdy nevíte, jak dlouho tam leží) - což je u živých potravin skutečně hodně důležité. (Přestože jejich expirace je 2 roky, je opravdu rozdíl otevřít krabici čerstvou a např. 1,5 roku starou)

- navíc díky osobnímu prodeji nekupujete pouze produkty, ale získáváte také poradenství, abyste je správně jedli a aby daly vašemu organismu maximum, u nemocných lidí je pak důležité, aby si dokonce neuškodili

- firma GW má pouze tyto 2 produkty, a proto úzkostlivě hlídá jejich kvalitu. Majitel je ochoten vyměnit dodavatele, pokud by nabídl lepší produkty nebo srovnatelné produkty za lepší cenu a osobně jezdí s vedením firmy každoročně k výrobcům a prochází celý výrobní proces.

Mladý ječmen GW:
- je odšťavněná šťáva, vysušená za nízkých teplot, díky tomu je bez vlákniny. Řada konkurenčních ječmenů je pouze nadrobno nasekaná tráva. Travní vláknina je pro náš organismus těžko stravitelná (přežvýkavci na to mají na rozdíl od nás 4 žaludky), takže ječmen s vlákninou by našim trávicím traktem pouze prošel, a co je horší, při dlouhodobém užívání by mohl dokonce poškodit střeva
- navíc náš dodavatel pěstuje ječmen, který není geneticky upraven.

Chlorella GW:
- jde o 1.jakost, s maximem slunečního svitu, který určuje její kvalitu. (Existují také 2. jakost - krmivo pro zvířata a 3.jakost - hnojivo)
- je čistá, bez jakýchkoliv pojiv
- jedná se o druh pyrenoidosa, zpracovaný metodou STEAM (za vysokých tlaků dojde k narušení buněčného jádra, a díky tomu na sebe naše řasa dokáže jako jediná navázat těžké kovy a odvést je z organismu)...

Přeji Vám krásné dny!
Marcela

V případě zájmu o kvalitní a čerstvé produkty si můžete bezplatně zřídit přístup do klientské sekce a objednávkového systému, který Vás k ničemu nezavazuje.


Nebo nás kontaktovat.
Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy a vyřídíme Vaši objednávku :-)