Jsou zelené potraviny Green Ways drahé?

19.02.2022
Jsou zelené potraviny Green Ways drahé?
Jsou zelené potraviny Green Ways drahé?
Dnes bych se ráda zamyslela nad cenou ječmene a chlorelly Green Ways.

Odpovím zde na otázku, kterou často dostávám:  "Jsou zelené potraviny drahé?" Myslím si, že s touto otázkou se potkal prakticky každý z nás. Ať už ji sám položil nebo na ni měl odpovědět. A jak už to bývá - cena je velmi relativní.

Když si kupujeme ječmen a chlorellu a máme zaplatit 2x1150 tj. 2300 Kč, může se částka zdát leckomu vysoká. Já jsem ale přesvědčena, že opak je pravdou.

- V prvé řadě si musíme uvědomit, že kupujeme balení, která by nám měla vystačit na cca 2 měsíce. Balení ječmene má 300g prášku nebo 210g (600 tabletek), balení chlorelly obsahuje 330 g (1320 tabletek) nebo 350g prášku.
Každý den tedy platíme 40 Kč za vyčištění a vyživení organismu a jednoduše fungující prevenci běžných i civilizačních chorob.
- Doporučená denní dávka zeleného navíc nutričně odpovídá 2xdenně talíři zeleniny v bio kvalitě, kterou za 40 Kč určitě nepořídíme. A i kdyby, museli bychom ji ještě čistit, krájet, strouhat nebo jinak upravovat. A jste si skutečně jisti, že kupujete bio? Já tedy ne...
- A co víc? Dříve nebo později většina z nás přestane marodit, nemusí být na neschopence nebo doma s nemocnými dětmi, takže nemá ušlý příjem, ani neplatí poplatky a doplatky u lékařů a v lékárnách.

Podtrženo, sečteno - myslím si, že užitek zelených potravin je výrazně vyšší než jejich cena!

A pokud by snad někdo chtěl mít zelené potraviny levnější nebo dokonce zadarmo, existuje také možnost! Stačí si udělat registraci na e-shop Green Ways a nakupovat pro svou spotřebu v režimu 3+1 zdarma (tedy s 25% slevou) nebo ještě lépe doporučovat zelené potraviny dalších lidem a získat tak pro sebe produkt zdarma nebo dokonce další slevy či provize! V případě zájmu Vám poradce jistě rád podá bližší informace.

Přeji Vám hodně zdraví!
Marcela

V případě zájmu o kvalitní a čerstvé produkty můžete využít náš více než eshop!


Náš tip: Chcete získat produkty levněji než za doporučenou prodejní cenu 1150 Kč?
Rádi Vám zprostředkujeme možnost objednávat v režimu 3+1 zdarma v jakékoliv kombinaci. V případě zájmu nás kontaktujte!

Pro další články klikněte zde nebo si najděte téma, které Vás zajímá: