Chuť na sladké v souvislosti s produkty Green Ways

17.03.2022
Chuť na sladké v souvislosti s produkty Green Ways
Chuť na sladké v souvislosti s produkty Green Ways

Velmi často se stává, že po zařazení chlorelly a ječmene do jídelníčku odpadne chuť na sladké. V poslední době se mě několik lidí ptalo, zda je to skutečně možné nebo zda se jim to jen zdá. Zde je tedy odpověď na tuto otázku.

Možné to totiž opravdu je. A princip je velmi jednoduchý. Chuť na sladké vznikla v dávné minulosti. Když chyběly tělu vitamíny nebo v případě únavy, začal mozek vysílat signál, aby si člověk dal něco sladkého. V té době ale nebylo k mání nic jiného než ovoce, které je na vitamíny velmi bohaté. Tento dávný instinkt se zachoval do dneška, bohužel naše reakce je jiná. Místo ovoce plného vitamínů sáhneme po tabulce čokolády nebo jiné sladkosti, která nás příliš nevyživí a často navíc tělo překyselí. Nebo si sice sníme ovoce, ale je-li ze supermarketu, je množství vitamínů v něm velmi diskutabilní.

A jak tedy pomůže ječmen a chlorella?

Po zařazení zelených potravin Green Ways do jídelníčku tělo potřebné vitamíny a minerály pravidelně dostává a enzymy v ječmeni mu dodávají energii, a proto se chutě na sladké neobjevují tak často. A jestli přece, máme nyní k dispozici také barevnou řadu. Např. Mrkev GW je krásně slaďoučká a plná vitamínů. Osobně si jí v případě chuti na sladké sypu po troškách rovnou do pusy :-) Podobně funguje také Borůvka GW. Oba produkty jsou kvalitní, čistě přírodní, nedoslazované a v BIO kvalitě...

A důsledek? Pokud méně mlsáme, daří se nám snadněji udržovat také váhu, což je prakticky trvalý problém velkého množství žen ve středním věku a v současné době asi i těch mladších. V této souvislosti bych ráda upozornila také na naše detoxikačně-hubnoucí úplňkové týdny. V případě zájmu se k nám můžete přidat :-)

Přeji Vám krásné dny a ať Vás chutě na sladké neovládají!

Marcela

V případě zájmu o kvalitní a čerstvé produkty si můžete bezplatně zřídit přístup do klientské sekce a objednávkového systému, který Vás k ničemu nezavazuje, nebo nás kontaktujte.
Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy a vyřídíme Vaši objednávku :-)