Dopřejte sílu ječmene také Vašim květinám!

09.05.2012

KVĚTNOVÝ (KVĚTINOVÝ) ZELENÝ POZDRAV

Milí přátelé zelených potravin,

je až neuvěřitelné, jak rychle duben utekl, a tak přicházím s dalším zeleným pozdravem.

Když jsem přemýšlela, jaký zajímavý typ bych Vám poslala dnes, inspirovala mě návštěva u jedné mé kolegyně, která má na chodbě paneláku doslova "džungli" z různých květin. Ptala jsem se, jak toho dosahuje a světe, div se - ona ty květiny zalévá ječmenem. Takže - chcete-li ječmen využít opravdu na více než 100% stačí, když vypláchnutým šejkrem vždy zalijete Vaše květiny - určitě se Vám brzy odvděčí bohatými listy i květy :-)


No a na závěr připojuji další "poučnou" zkušenost, za jejíž poslání touto cestou moc děkuji:

Ahoj Dito - chci Ti napsat svojí 3 měsíční zkušenost s Green Ways. K těmto produktům jsem zprvu neobracela svoji pozornost. Přišlo mi to, jako další reklamní trik, kterých jsem si do svých 40.ti let užila až dost..Jsem moc ráda, že jsem nebyla úzkoprsá a byla otevřená novým možnostem..V době, kdy jsi mě oslovila jsem skoro postrádala ženské vlasy a měla hodně kil nadváhu. Také jsem se často hádala s manželem, což mělo za následek zhoršení mého atopického ekzemu, kterým jsem trpěla už od dětství. Nějakým způsobem se mi ho podařilo přesvědčit, ať zkusíme ječmen a chlorellu. Ječmen jsme začali užívat vždy ráno chvíli před snídaní spolu s 10 ti tabletami chlorelly a poté večer kolem 18.hod. před večeří další lžičku ječmene. Nyní mám kila, co jsem potřebovala, dole. Vlasy se neuvěřitelně obnovily a ekzem zmizel. Můj muž měl několik let, ač je štíhlý a vysoký, malé bříško. Cvičil a nic. Po měsíci užívání "zeleňásků" mu bříško zmizelo a oblékne věci, co mu cca.7 let nebyly. Zní to jako klišé, ale myslím si, že mi z určité části Green Ways zachránilo manželství.. Jsme opět, "jako zamlada"..Ještě jednou děkuji :-) Karolína M.

Užívejte si krásných jarně-letních dní a hlavně buďte zdraví :-)
Marcela

V případě zájmu o kvalitní a čerstvé produkty si můžete bezplatně zřídit přístup do klientské sekce a objednávkového systému, který Vás k ničemu nezavazuje, nebo nás kontaktujte.
Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy a vyřídíme Vaši objednávku :-)