Jarní detoxikace organismu s pomocí ječmene a chlorelly

31.05.2021
Jarní detoxikace organismu s pomocí ječmene a chlorelly
Jarní detoxikace organismu s pomocí ječmene a chlorelly

Letošní "klasické" jaro je pro náš organismus hodně náročné. Je tedy na místě podpořit se jarní očistou, na kterou jsme v této době nejlépe nastaveni. Zelené potraviny (ječmen a chlorella nám mohou být velmi užitečným pomocníkem)...


Příchod jara může být pro mnohé z nás časem "jarní únavy". Vyčerpání po dlouhé zimě, málo sluníčka, střídání teplot, nedostatek pohybu, špatně vyvážená strava - to vše má negativní vliv také na naši psychiku. Z toho vyplývá ztráta fyzické kondice, hromadění tuku a nedostatek hodnotných a výživových látek. Po dlouhé zimě si potřebujeme doplnit hladinu minerálů, vitamínů a stopových prvků. Potom bude náš organismus fungovat opět bezchybně a vitálně.

A právě v tom nám zelené potraviny Zelený ječmen a Řasa Chlorella pomáhají:

- Obsahem enzymů a chlorofylu nám nastartují jarní detoxikaci organismu

- Vláknina v chlorelle očisťí naše střeva, ječmen dočistí tělní tekutiny (krev, lymfu, pot, moč, mozkomíšní mok)

- Chlorella dokáže z těla odstranit toxiny, chemii a dokonce i těžké kovy

- Enzymy v ječmeni dodají organismu novou energii

- Antioxidanty se podílejí na likvidaci volných radikálů

Ale pozor - všechny výše uvedené informace platí pouze v případě, že ječmen a chlorella jsou kvalitní - čisté a čerstvé, což bezpochyby platí pro českou značku Green Ways!


Spoléhat se na ovoce a zeleninu prodávanou v obchodních řetězcích bohužel není možné, protože zpravidla dozrává až cestou k zákazníkovi nebo ve skladech, má pouze minimální výživovou hodnotu a často je chemicky ošetřena a může tak našemu tělu škodit :-(

V případě zájmu o kvalitní a čerstvé produkty si můžete bezplatně zřídit přístup do klientské sekce a objednávkového systému, který Vás k ničemu nezavazuje.


Nebo nás můžete kontaktovat.
Rádi vyřídíme Vaši objednávku a zodpovíme Vaše dotazy :-)