Je lepší chlorellu cucat, kousat nebo zapíjet?

08.10.2021
Je lepší chlorellu cucat, kousat nebo zapíjet?
Je lepší chlorellu cucat, kousat nebo zapíjet?
Často dostávám otázku, jak je nejlepší konzumovat chlorellu. Je lepší mít chlorellu v tabletách? A cucat ji, kousat nebo zapíjet? Nebo si pořídit chlorellu v prášku?

Odpověď na tuto otázku není však jednoznažná. Volba je na každém z nás a možné a prospěšné jsou obě formy a všechny způsoby!

Většinou rozhoduje hlavně fakt, zda si na řase pochutnáváte či nikoliv a zda máte po její konzumaci nějaké jednání nebo rande (neboť rozkousaná bývá ještě nějakou dobu v zubech, popř. barví koutky). Ale pokud se obáváte, že budete mít zelené zuby, doporučuji chlorellu po rozkousání zajíst nebo si vzít žvýkačku.


Každopádně je kousání velmi účinné v případě, že máte problém se zubním kamenem nebo paradentosou. Rozkousaná chlorella totiž dělá téměř zázraky. Navíc úžasně bělí zuby.

Také v případě, že trpíte na zácpy, doporučuji do chlorelly alespoň párkrát kousnout a řádně ji zapít.

No a cucání - to je zase výhodné v případě, že Vás začíná bolet v krku. Pak 1 zelená tabletka pod jazykem vydrží i desítky minut a v kombinaci se slinami působí velmi léčivě.

A právě "slavíme" 2 roky, kdy je Chlorella GW dostupná také v prášku! Tu asi nejvíce využijete rozmíchanou ve vodě společně s ječmenem. Získáte tak skutečně "hutný" nápoj plný vitamínů, minerálů a enzymů. Nebo jí můžete použít na obohacení smoothies. Výhodná je také do příkrmů malým dětem. A zapomenout nemohu ani na zevní použití, ať už jako kašičku rozmíchanou s trochou vody, v různých mastičkách, čípkách nebo na zubním kartáčku místo pasty :-) Fantasii se meze nekladou...

Mezi tabletami a práškem si můžete vybrat také podle toho, zda často cestujete, protože pak se Vám budou tablety snadněji převážet a můžete je mít vždy při sobě...

Zkrátka - ať už chlorellu použijete jakkoliv, oceníte její detoxikační a protizánětlivé účinky. A to jistě stojí za to!

Přeji, ať Vám chlorella prospívá!
Marcela

V případě zájmu o kvalitní a čerstvé produkty můžete využít náš více než eshop!


Náš tip: Chcete získat produkty levněji než za doporučenou prodejní cenu 1150 Kč?
Rádi Vám pomůžeme s vyplněním kupní smlouvy přímo u firmy Green Ways, která Vás k ničemu nezavazuje a přinese Vám možnost objednávat zelené a barevné potraviny GW v jakékoliv kombinaci v režimu 3+1 zdarma!
V případě zájmu nás kontaktujte!

Pro další články klikněte zde nebo si najděte téma, které Vás zajímá: