Jsou zelené potraviny prospěšné také pro čtyřnohé miláčky?

10.06.2012

ČERVNOVÝ ZELENÝ POZDRAV

Milí přátelé zelených potravin,

je tu další zelený pozdrav...

Minulý měsíc jsem začínala pozváním na povídání o zelených potravinách z pohledu astrologie, které proběhlo minulý týden a na němž jsme vyhlásili akci "Zelené hubnutí v partě 3 - tentokrát s Venuší".
Hubnout začínáme právě dnes! Přihlásilo se nás 33, tak si držme palce, ať máme pevnou vůli! 

A nyní již zařazuji odpověď na další častý dotaz, který se objevuje. Týká Vašich čtyřnohých miláčků. Mohou také zelené potraviny?

Nevím, zda odpověď potěší Vaši peněženku, ale zelené potraviny jsou i pro naše zvířátka velmi vhodné. Neboť jim stejně jako nám v běžné stravě řada nutričních látek chybí. Je až neuvěřitelné, kolik dříve výhradně lidských nemocí u nich řešíme... No a co teprve různá poranění? (Více si např. přečtěte v příběhu níže). Výborné zkušenosti mají majitelé psů, koček, koňů, morčat a určitě mě ještě doplníte...

Fakt je, že chlorella existuje ve 3 jakostech. Ta naše, nejlepší, musí mít nejvíce slunečního svitu. Chybí-li pár hodin, je to 2.jakost - krmivo pro zvířata. No a pokud chybí celý den, pak je to 3.jakost - hnojivo. Ale stejně jako našim květinám v typu z minulého měsíce 1.jakost nijak nevadí, vítají ji i naši čtyřnozí miláčci :-)

A jaká zlepšení můžete očekávat? V prvé řadě je to lepší srst. Dále lepší trávení a hojení. Dostala se k nám i zkušenost, kdy se pejskovi zahojil zánět očí v chronickém stadiu, který byl do té doby neúspěšně léčen kortikoidy. Tento pejsek si řasu našel sám v čerstvě došlé krabici, kterou roztrhal, aby se k té dobrotě dostal :-) Což je další výhoda. Zvířátka nemusíme do zelených potravin nijak nutit. Pokud je potřebují, tak prostě intuitivně cítí, že jsou pro ně dobré.

A pro ty, kdož by ještě pochybovali o účinnosti zelených potravin doplňuji ještě jednu dobrou zprávu - zvířata nám totiž dokazují, že zelené potraviny opravdu fungují a nejsou žádným placebo efektem. Nebo myslíte, že jim dokážete vysvětlit, že se jim po tomhle jídle má ulevit?

A nyní již slíbená krátká zkušenost - opět moc děkuji za její sepsání:

"Moje kamarádka má pejska a tomu se na přední tlapce objevila lysinka, která začala mokvat a když se jí to přestalo líbit, rozdrtila chlorellu, rozmíchala s kapkou vody, namazala tu bolístku a zavázala. Převazovala na den a na noc a pejsek byl spokojený do té doby, než mu na tlapku namazala Framykoin. To se mu opravdu nelíbilo, tak obvaz strhnul. Nezbylo než zase použít chlorellu, kterou nechal pejsek pěkně na pokoji, protože mu asi dělala dobře, nepálila, chladila, nebo prostě jen zafungoval instinkt, sám cítil, co mu pomůže. Rána se pěkně zatáhla a na tlapce mu začíná růst nová srst.
Moje kamarádka o sobě sama říká, že je nevěřící Tomáš a tak zkouší, co všechno chlorella a ječmen dokáží, i když už dlouhé měsíce bez ječmene a chlorelly neudělá ani krok, zkouší prostě dál- vyléčila pejska, koně, šejkr po vypití ještě naplní a zalije s ním kytky, teď si zahojila vlastní popáleninu, zase si to potřela chlorellou a ani flíček. Jsem zvědavá, co vymyslí příště:-) Počítám, že všechny možnosti zeleného ještě nevyčerpala:-)"

Mějte se krásně a za měsíc se těším opět napísanou,
Marcela

V případě zájmu o kvalitní a čerstvé produkty si můžete bezplatně zřídit přístup do klientské sekce a objednávkového systému, který Vás k ničemu nezavazuje, nebo nás kontaktujte.
Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy a vyřídíme Vaši objednávku :-)