Mladý ječmen v boji proti gynekologickým zánětům

16.12.2012

PROSINCOVÝ ZELENÝ POZDRAV

Milí přátelé zelených potravin,

moc Vás zdravím v krásný předvánoční čas, který si doufám užíváte bez zbytečného shonu, a posílám Vám letos poslední zelený pozdrav.

Je to opravdu nádhera - všechny ty ozářené stromky, do toho bílý sníh a děti, které už se těší na Ježíška.

Je pravda, že toto příjemné období nám opět trochu kazí média, která jsou plná informací o konci světa, který přijde už za pár dní... Ale nebojte - mám pro nás skvělou zprávu. V ověřeném zdroji jsem se dočetla, že se doporučuje přestěhovat do České republiky. Ta je totiž cca 30 let za světem, takže i kdyby, my máme ještě spoustu času :-)

A teď vážně.

Vždy jsem moc ráda, když mi pošlete zpětnou vazbu k těmto zeleným pozdravům...Jedním z témat, na které bylo nejvíce Vašich reakcí, bylo doporučení z léta ohledně zavádění chlorelly v případě gynekologických zánětů. Díky tomu mám pro Vás další tip: Máte-li u sebe pouze ječmen, pak je prý velmi účinné rozmíchat jej v bílém jogurtu a namočit do této směsi tampon. Výhoda je, že kdybyste museli na gynekologii, nečeká pana doktora žádné překvapení :-)

A ani tentokrát nemůže chybět zelená zkušenost, dnes je spojená i s úvahou o ceně našich zelených potravin - Táňo, moc děkuji za její poslání:

"Před 5 týdny jsem navštívila lékaře na ORL, protože jsem měla z bazénu zalehlé ucho a potom se mi tam udělal zánět. Nejprve jsem dostala kapky do ucha a do nosu. Za týden již antibiotika a další kapky do nosu. Po té opět prášky a kapky. Tak tomu po celých 5 týdnů. Mezi tím jsem docházela na profukování ucha balónkem a odsávání hnisu z ucha. Naposledy mě vzal výtěr z ucha, poslal do laboratoře, aby věděl jaká antibiotika nasadit a objednal k primáři, protože už si se mnou nevěděl rady.
To už jsem toho měla dost. Začala jsem 30 chlorellama v neděli, v pondělí jsem už jedla 10ks každé 4 hodiny a k tomu 2x denně plnou lžičku ječmene. V úterý mi ucho odlehlo.
Když jsem přišla ve středu na kontrolu, zánět zmizel. Žádné jiné léky ani kapky jsem od té neděle neměla. Pan doktor zíral a řekl mi, že když tomu věřím, že mi pomohly ZP, tak že proti tomu nic nemá.
Ještě musím podotknout, že kapky, prášky, recepty a poplatky mě stály 750 Kč! A pak že jsou ZP drahé!"

Na závěr bych Vám ráda popřála krásné vánoční svátky, plné pohody a radosti, nějaký pěkný dárek pod stromečkem a do Nového roku 2013 hlavně hodně zdraví, které si tak trochu pojišťujeme našimi zelenými potravinamiJ, pro Vás i Vaše blízké. A ať se Vám podaří zase o kus přiblížit ke svým životním snům!

Děkuji Vám za Vaši celoroční přízeň a pozornost.
Marcela

V případě zájmu o kvalitní a čerstvé produkty si můžete bezplatně zřídit přístup do klientské sekce a objednávkového systému, který Vás k ničemu nezavazuje, nebo nás kontaktujte.
Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy a vyřídíme Vaši objednávku :-)