Nosní kapky z mladého ječmene vyřeší i "zastydlou" rýmu

28.10.2012

ŘÍJNOVÝ ZELENÝ POZDRAV

Milí přátelé zelených potravin,

nechce se mi ani věřit, jak se nám za měsíc počasí přehouplo do zimy :-)
Věřím ale, že díky našim zeleným potravinám se držíte zdraví, v kondici a v dobré náladě!

Dnes bych se nejprve ráda ohlédla za jednou z proběhnutých akcí, a to za "Povídáním o zelených potravinách z pohledu astrologie 2", jehož mottem bylo: "Nejlepší způsob, jak předpovědět budoucnost, je vytvořit ji". Na tomto setkání jsme také vyhlásili výsledky "Zeleného hubnutí v partě 3".

Dále bych Vám ráda poslala další typ, jak je možno využít naše zelené potraviny. Věděli jste, že je možné udělat si z ječmene nosní kapky?

Já se přiznám, že mě tato možnost za 4 roky, kdy jím zelené potraviny, nenapadla. Vyprávěla mi to ale moje kamarádka Míša, která s "plným nosem" bojuje prakticky celý život. Většinou se snaží zvládnout to bez jakéhokoliv léčení, ale v září už to bylo natolik nesnesitelné, že si zakoupila v lékárně Nasivin. Bohužel zjistila za necelý týden, že na něm začíná být závislá (tj. mnohem dříve, než píšou v příbalovém letáku). Napadlo jí tedy lahvičku s kapátkem použít, nicméně místo zakoupených kapiček odlila každé ráno trošku z namíchaného ječmene, který pila. A světe div se, ono to opravdu zabralo. Během pár dní začala cítit, že nos se uvolňuje, navíc měla pocit, že mizí i "zadní rýma", se kterou se jinak velmi těžko bojuje. Sliznice se přitom nijak nepoleptaly, naopak zahojily. Co dodat? Snad jen přání, abyste tento typ nemuseli zkoušet J

A jako obvykle, připojuji ještě malou zelenou zkušenost - tentokrát je o to cennější, že mi ji poslala zubní lékařka - Katko, moc děkuji:

"Léčím Pavlínku už několik let. ZP jsem ji představila letos v únoru a od března bere i chlorellu i ječmen. Dnes byla na preventivní prohlídce a za celou dobu, co jí léčím, neměla zuby i dásně v tak skvělém stavu jako dnes - po osmi měsících braní ZP. Dásně od pohledu a zuby i s kontrolním rentgenem. Měly jsme z toho obě velikou radost. V těsném závěsu za ní jejich tři děti a na posledním místě manžel, který ještě není úplně přesvědčený ale říká: "Já tomu taky nevěřím (zatím) ale vždy když si to vezmu, tak mi to pomůže."

Děkuji Vám za pozornost a těším se napísanou opět za měsíc.
Marcela

V případě zájmu o kvalitní a čerstvé produkty si můžete bezplatně zřídit přístup do klientské sekce a objednávkového systému, který Vás k ničemu nezavazuje, nebo nás kontaktujte.
Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy a vyřídíme Vaši objednávku :-)