Ohlédnutí za "zdravým" létem

15.08.2012

SRPNOVÝ ZELENÝ POZDRAV

Milí přátelé zelených potravin,

v době, kdy prázdniny pomalu končí a mnozí z nás se připravují se svými ratolestmi na nadcházející školní rok, posílám další z řady Zelených pozdravů :-)

Také zelená zkušenost se tentokrát ohlédne za létem - Evčo, díky za její sepsání:
"Zdravím všechny příznivce zelených potravin! 

Většinu mých zkušeností jsem již popsala, ale o některých čteme či je i předáváme a až časem dojde na jejich osobní vyzkoušení.

Tak tomu je i s mojí novou zkušeností z letošního léta, kdy jsme vyrazili s rodinkou k moři a po prvním dni na slunci jsme se navrátili zlehka dočervena. Vyzkoušela jsem tedy to, o čem jsem zatím jen četla. Panthenol nevozím, a tak po osprchování jsem sebe a dětičky natřela šťávičkou z ječmene a bylo krásně přírodně ošetřeno. Ráno jsme byli všichni spokojení bez jakýchkoliv známek zarudnutí!!!!

Jaké bylo moje překvapení, když jsem zjistila, že v plážovém baru je v nabídce nápoj z ječmene za 3 eura. Pro vaše porovnání káva stála 1 euro. Tak si to porovnejte s naší cenou 5Kč za sklenku. Jelikož jsem měla sebou ječmínek svůj GW (nad který není), tak jsem si ho nedala, ale pak jsem litovala, že jsem ho alespoň ze zvědavosti měla zkusit. Tak kdybyste si ho někdo v zahraničí dal, podejte prosím reference.

Přeji vám všem krásné léto a spoustu dalších výborných zkušeností s našimi zelenáči. Eva K"

Já jen doplním, že díky této zkušenosti se mi podařilo "ukočírovat" solární alergii mého 1,5 ročního Adámka na 14 denní dovolené u moře. Každý večer jsem ekzém namazala ječmenem a do rána byla kůže téměř v pořádku. Díky tomu mi došlo, že 2 chlorelly denně, a to ještě ne vždy, ho už neochrání. Takže jsme zvýšili dávkování, což není žádný problém, protože bonbonky baští s velikou chutí...

Mějte se krásně a nashledanou opět za měsíc,
Marcela

V případě zájmu o kvalitní a čerstvé produkty si můžete bezplatně zřídit přístup do klientské sekce a objednávkového systému, který Vás k ničemu nezavazuje, nebo nás kontaktujte.
Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy a vyřídíme Vaši objednávku :-)