Ovlivní chlorella a ječmen také dutinu ústní?

23.06.2021
Ovlivní chlorella a ječmen také dutinu ústní?
Ovlivní chlorella a ječmen také dutinu ústní?

Zajímá Vás, zda a jak může ječmen a chlorella pomáhat v dutině ústní? Pak si přečtěte následující článek...

Fakt, že zelené potraviny působí velmi blahodárně již v našich ústech, bude možná pro někoho překvapující, ale vše má opět svoji jednoduchost a logiku. Stačí si uvědomit, že zuby si nečistíme proto, že je máme špinavé, ale proto, že máme v ústech překyseleno. A vzhledem k tomu, že ječmen i řasa jsou zásadotvorné a chlorofyl v nich obsažený je protizánětlivý, skutečně se nemusíme bát konzumovat je po vyčištění zubů jako to poslední před spaním.

S čím vším nám může ječmen a chlorella pomoci?

- při pravidelném kousání bělí zuby (zejména např. skvrny od kávy)

- urychlí hojení drobných poranění

- pomáhají proti krvácení dásní - tuto zkušenost potvrdila také naše kolegyně zubní lékařka, která měla pacienta, jež kvůli krvácení dásní nemohl být ani ošetřen a po měsíci kousání chlorelly měl dásně téměř v pořádku

- také zubní kámen se může zmenšit (hlavně mechanickým působením rozkousané chlorelly)

- v neposlední řadě musím zmínit ještě začínající bolesti v krku - v tomto případě doporučuji řasu cucat (1 zelená tabletka pod jazykem vydrží i desítky minut a v kombinaci se slinami působí velmi léčivě).

Volba způsobu konzumace je na Vás - spolknutí, rozkousání nebo cucání, vše je možné. Kdo z Vás má doma chlorellu v prášku, může si s ní zuby jednoduše vyčistit :-)
Většinou rozhoduje hlavně fakt, zda si na řase pochutnáváte či nikoliv a zda jdete následně na nějaké jednání nebo rande (neboť rozkousaná chlorella bývá ještě nějakou dobu v zubech, popř. barví koutky). V tomto případě je účinné řasu zajíst nebo si vzít žvýkačku.

A na důkaz teorie výše dokládám zelenou zkušenost paní Aleny, které tímto děkuji za její poslání:

"Jmenuji se Alena a je mi 49 let. Již 10 let mě trápí problémy s paradentózou - obnažené citlivé krčky, nateklé bolavé dásně a krvácení z dásní.

Nedávno jsem vyzkoušela řasu Chlorellu společnosti Green Ways. Večer před spaním si pomalu rozkoušu několik tabletek řasy (kolem 5-8, podle chuti), spolknu a to, co zůstane nalepené na zubech a dásních, nechám do rána hezky působit. Ráno se sice probudím se zelenou pusouJ, ale po vyčištění zubů není nic poznat a pocit je nádherný!

Již po několika dnech jsem pocítila velkou úlevu a po 14 dnech již byly dásně bez bolesti a podráždění a žádné krvácení! Nyní po měsíci mám dásně a zuby úplně v pořádku a navíc v puse krásný svěží pocit. Na svoji Chlorellku se každý večer těším, protože mi moc chutná - moje tělo asi ví, co mu dělá dobře.

Jsem šťastná, že jsem poznala, co dokáže řasa Chlorella a vřele ji doporučuji vyzkoušet i ostatním.

Já se navíc nyní cítím celkově lépe a rozhodla jsem se, že vyzkouším i mladý ječmen.

Přeji vám samé spokojené "jedlíky" jako jsem já a na svoji řasu už nedám dopustit :-).
Alena"

Přeji Vám, ať se na svět často usmíváte a přitom ukazujete krásné a zdravé zuby!

Marcela

V případě zájmu o kvalitní a čerstvé produkty si můžete bezplatně zřídit přístup do klientské sekce a objednávkového systému, který Vás k ničemu nezavazuje.


Nebo nás můžete kontaktovat.
Rádi vyřídíme Vaši objednávku a zodpovíme Vaše dotazy :-)