Sluneční záření kontrolované zelenými potravinami v roli dobrého sluhy

13.05.2014

KVĚTNOVÝ ZELENÝ POZDRAV

Milí přátelé zelených potravin,

další měsíc utekl jako voda, a tak opět přináším náš pravidelný zelený pozdrav.

A protože po jaru jistě brzy nastoupí léto, dnešním hlavním tématem bude: " Tak trochu jiný pohled na jarní očistu a sluneční záření"

Sluneční světlo, je léčivý dar! NE, nezpůsobuje rakovinu. Lidé s rakovinou kůže jsou nezdraví, a nemá to nic společného s barvou pleti (lidé v Africe nemají rakovinu kůže a např. v USA mají lidé s tmavou barvou pletí vysoký výskyt rakoviny kůže). To, na čem záleží, je to, co jíme (jíme každý den, celý život) a zejména fakt, zda jsme toxičtí, či nejsme (resp. zda jsou toxiny vylučovány přes kůži). Kůží vylučované toxiny se při pobytu na slunci "upečou" a vznikají kožní buňky způsobující melanom.

Naší přirozeností je být na slunci. Bez dostatku sluníčka přicházejí různé druhy fyzických, psychických a emocionálních problémů) a lidé onemocní. Navíc lidé, kteří CHODÍ na slunce mají více energie, silnější imunitní systém, jsou méně nemocní, mají hustší a silnější kosti, silnější svaly, bohatší krev, zdravější nervy,...

Nejlepší opalovací krém je z přírody. "Primitivní" národy ani zvířata nepoužívají opalovací krémy a rakovinu kůže nemají. O jaké jde tajemství? Svůj "opalovací krém" získávají z toho, co jí (ze zelených listů). Ty obsahují CHLOROFYL. Právě díky chlorofylu se křehké rostliny ani na horkém slunci nespálí a nezvadnou. Tato kouzelná látka, která chrání rostliny, chrání i nás, když ji začneme konzumovat. Zelené potraviny (zejména Chlorella a šťáva z mladého ječmene) jsou jedlým "opalovacím krémem", který nás ochraňuje zevnitř.

Proto je nejvyšší čas pustit se do jarního úklidu v nás samých. Díky této tělesné očistě se očistí i naše psychika a odměnou nám bude zdravé tělo, úsměv na rtech a radost ze života.

Přeji Vám všem hodně sluníčka, krásně prožité jaro, kdy se probouzí příroda, probuďme se i MY. PROBUĎME V SOBĚ VŠE DOBRÉ = ZDRAVÉ!

(Některé výše uvedené informace jsou čerpány: Zázračná detoxikace- S. Robert Morse, Desetidenní očista těla- Peter Glokman, Uzdrav se sám- Markus Rothkranz, 12 kroků k syrové stravě- Viktoria Boutenko, Cesta- Brandon Bays a mnoho dalších)

Sama za sebe musím říct, že nemazat se opalovacím krémem si sice nedovolím, ale že mají zelené potraviny výborný účinek proti slunečnímu záření vím víc než dobře. 15 let předtím, než jsem začala jíst zelené potraviny jsme totiž pravidelně já a posléze i můj starší syn měli solární alergii. Ječmen a řasu jsem zařadila do jídelníčku v zimě před 5 lety a už následující léto se tento nepříjemně svědící ekzém neobjevil. A je tomu tak dodnes :-)

A na závěr jako vždy připojuji jednu "zelenou" zkušenost, Ivčo, moc děkuji za její poslání:

"Chtěla bych se s Vámi podělit o jednu z radostí, které nám zelené potraviny dělají.

Před čtyřmi lety jsem své mamince (nyní jí bude 73 let) přinesla ječmen GW. Nejdřív o něm nechtěla ani slyšet, ale hrozba léků na vysoký tlak byla hlavním impulzem, a tak se rozhodla to zkusit. Byla ve fázi, kdy jí za poslední rok u lékaře opakovaně naměřili vysoký tlak. Nebylo jisté, zda to je či není "syndrom bílého pláště", ale tak to prostě začíná. Už měla stanovené datum na Holtera (24 hodinové sledování tlaku v běžném dni), když se staly dvě věci. Začala pít ječmen a vzápětí měla úraz a byla delší dobu v rehabilitačním zdravotnickém zařízení, takže se na měření nemohla dostavit.

Jaké bylo naše překvapení, když jsme po dobrání první zelené krabičky (asi tedy po čtyřech měsících) hodnotily, co šťáva z mladého ječmene u maminky udělala! V té chvíli jsme si uvědomily, že díky němu už nenaměřila vysoký tlak a že rekonvalescence po totální endoprotéze probíhala krásně hladce, bez komplikací (na rozdíl od jiných podobně postižených pacientů).

A teď po čtyřech letech můžu říci, že tlak má stále ve správných hodnotách! Asi nemusím dodávat, že celé čtyři roky pije ječmen a přidala si i chlorellu...

Buďme vděčni za každý lék, který nemusíme brát!"

A to je pro dnešek už opravdu vše.

Mějte se krásně a těším se napísanou opět za měsíc,
Marcela 

V případě zájmu o kvalitní a čerstvé produkty si můžete bezplatně zřídit přístup do klientské sekce a objednávkového systému, který Vás k ničemu nezavazuje, nebo nás kontaktujte.
Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy a vyřídíme Vaši objednávku :-)