Vliv ječmene a chlorelly na oční vadu a glaukom (zkušenost)

05.02.2022
Vliv ječmene a chlorelly na oční vadu a glaukom
Vliv ječmene a chlorelly na oční vadu a glaukom
Ač jsem si vždycky myslela, že jsem zdravá, přišlo období, kdy lékaři byli krátcí a Ječmen s Chlorellou mi hodně pomohli. Zůstala jsem proto u nich a jím je s celou rodinou už 13 let. Myslela jsem si, že už mě z vlastních zkušeností nemůže nic překvapit - a přece překvapilo.

Minulý týden jsem byla po 3 letech na kontrole na očním. Mám špatné levé oko - kombinace tupozrakosti a astigmatismu, 3 dioptrie, takže v něm nosím čočku. Druhé oko je naprosto v pořádku. I přes korekci jsem ale nikdy nepřečetla více než 3.řádek (ta 4 velká písmena na kontrolní tabulce), a to ještě rozmazaně. Bylo mi řečeno, že tato vada se už nedá úplně srovnat. Takže si dovedete asi představit, jaké bylo mé překvapení, když jsem minulý týden se stejnou korekcí přečetla předposlední řádek :-)


A to není vše. Nadšeně jsem to vyprávěla kamarádce, která má podezření na glaukom (zelený zákal) a v tomto případě jí musí lékaři hlídat oční tlak. Více než 2 roky ho měla cca 24 (přičemž norma je 18-20). Tato kamarádka mi včera volala, že byla na kontrole a oční tlak má 20. (Zelené potraviny jí něco málo přes rok).

Takže přeji i Vám ostatním, kdo máte s očima nějaké problémy, brzké zlepšení!

Marcela

V případě zájmuo kvalitní a čerstvé produkty si můžete bezplatně zřídit přístup do klientské sekce a objednávkového systému, který Vás k ničemu nezavazuje, nebo nás kontaktujte.
Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy a vyřídíme Vaši objednávku :-)