Zelené potraviny a paraziti

10.04.2014

Milí přátelé zelených potravin,

po měsíci přicházím s dalším, tentokrát již skutečně jarním zeleným pozdravem.

Dnešním hlavním tématem jsou "Zelené potraviny a paraziti"

Vzhledem k tomu, že v uplynulém měsíci se mě na tuto otázku zeptali nezávisle na sobě hned 3 lidé, řekla jsem si, že to je to pravé, aktuální téma :-) Jedna kamarádka se dokonce zalekla chlorelly, neboť jí léčitelka řekla, ať si na ní dá pozor, protože by mohla své parazity ve střevech živit a podporovat.
Přiznám se, že ač jsem od začátku byla přesvědčená, že to je hloupost, odpovědět a vysvětlit mechanismus jsem jí hned nedokázala. Proto jsem si tuto problematiku nastudovala a se svými poznatky se nyní podělím i s Vámi...

Nejstručněji a nejsrozumitelněji byla problematika parazitů v těle vysvětlena v tomto článku - https://www.ebios.cz/bios/3-Vyziva/10-Chlorella-a-streva, kde se píše:
"Čistý organismus má schopnost zabíjet patogenní mikrofloru sám, ale pokud je tělo dlouhodobě přetížené stresem, chemickými látkami v potravě, těžkými kovy, špatným ovzduším a negativními emocemi a nedostatkem kvalitní čerstvé a živou energii nesoucí stravy bohaté na organické živiny, chřadne. Přemnožené plísně (např. candida albicans) a paraziti jsou vždy tam, kde je pro ně vhodná "půda". Tedy tam, kde něco odumírá a ztrácí svou životní sílu a vitalitu. Jsou to vlastně uklízeči a do jisté míry pomáhají uklízet neodbouraný a nashromážděný odpad v našem těle. Jejich přítomnost je ukazatelem na hnilobné a kvasné procesy v našem organismu. Tomu chlorella zabraňuje."

A zde: https://www.prirodnicestou.cz/protiparazitova-kura-ucinne-proti-parazitum/ při popisu protiparazitální kúry doporučují chlorellu v případě nepříznivých reakcí organismu.

Jsem tedy přesvědčená, že i ve vztahu k parazitům zelené potraviny neškodí, ale naopak jsou účinnou prevencí!

A místo zdravotní zkušenosti dnes připojuji vtipnou (aprílovou) úvahu na téma, co vše vlastně máme v našich dvou zelených krabičkách obsaženo - Simčo, moc díky za její poslání

"Vazeni a mili priznivci a konzumenti "Zelenacu", posilam dubnove pozdraveni

Prohrabavala jsem se po dlouhe dobe mym "Zelenym suplikem" a znovu po letech se nadchynala ruznymi zkusenostmi z porad, seminaru a ze setkani jedliku, co vsechno dokaze nas statecny organizmus, kdyz ma kvalitni jidlo, ktere dokaze byt zaroven i uklidovou cetou. Znovu me po letech nadchlo, ze mame pouze jeden produkt ve dvou krabicich a v takove kvalite, ze k nemu nemusime prikupovat zadne parfemy ani cistici prostredky ani zubni pasty ani ani...

V krabickach s jecmenem a chlorellou totiz mame:

Napoje, Bio potraviny, Potravinove doplnky, Prisady do jidel a napoju, Zeleninu v bio kvalite s certifikaty, Vitaminy, Prostredky pro ustni hygienu, Leky, Projimadla, Pripravky proti prujmu, proti paleni zahy, nevolnosti, Kompletni domaci i cestovni lekarnicku, Kloktadla, Kapky do nosu, Zasypy a obklady na rany, Dezinfekce, Detoxikacni prostredky, Antioxidanty, Antistresove prostredky, Antiperspiranty, Pripravky na hubnuti a mozna jeste spoustu jinych produktu. Takovy supermarket ve dvou krabicich.

A to jeste neni vsechno - k tomu muze byt pro zajemce pridana hodnota:

Pecovatelska sluzba, Slevy diky kupni smlouve, Nabidka pracovnich prilezitosti, Seznamka, Cestovni kancelar

Zdravy zivotni styl a Vzdelavaci programy.

Preji krasne jaro, aprilovy duben, hodne slunicka, legrace a dobre nalady. A pokud jste necemu neporozumeli, tak se zeptejte sveho poradce. Vetsinou ho najdete hned vedle tech uzasnych krabic plnych uzitecnych veci.

S laskou Simca Sulcova"

Myslím, že k tomu není skutečně co dodat.

Snad jen popřát krásné jaro, plné zdraví a energie a ať si všichni užíváte toho, jak krásně vše kvete (bez alergií)!

Nashledanou opět za měsíc,

Marcela

V případě zájmu o kvalitní a čerstvé produkty si můžete bezplatně zřídit přístup do klientské sekce a objednávkového systému, který Vás k ničemu nezavazuje.


Nebo nás můžete kontaktovat.
Rádi vyřídíme Vaši objednávku a zodpovíme Vaše dotazy :-)