Zelené vánoční předsevzetí

30.12.2017

Milí přátelé zelených potravin,

zdravím vás posledním zeleným pozdravem roku 2017, který mi poslala kamarádka Táňa (moc za něj děkuji).

Protože většina z nás si do nového roku dává nějaká předsevzetí, tak jsem dnešní zelený pozdrav, také tak nazvala. Toto téma jsem si zapůjčila z kalendáře GW pro rok 2018. Je tak pěkně zpracované, že nic krásnějšího bych asi nevymyslela.
Ale ať již budou vaše předsevzetí jakákoliv, tak vám samozřejmě přeji, aby se vám splnila podle vašich představ.

ZELENÉ PŘEDSEVZETÍ
Je období velkých plánů a předsevzetí na další rok. Uvažujeme o tom, jaké změny v životosprávě dokážeme udělat a jaký by nám přinesly užitek. Mnohdy přeceníme své síly a z plánů nakonec nezbude nic.
Náš život zůstane v hluboce vyježděných kolejích a zdravotní stav bude kopírovat statistiky nárůstu civilizačních onemocnění u obyvatel západního světa.

A nebo taky ne! Je jedno předsevzetí, které lze realizovat docela snadno. Bez ohledu na náš věk, zdravotní stav a aktuální životní styl. Zařazení zelených potravin do jídelníčku nevyžaduje velkou námahu. A přínos? Ten je nesmírný.
Ječmen a chlorella se uplatní v prevenci i podpoře léčby pestré škály onemocnění. Pokud s nimi právě teď začínáte a čeká vás budování návyku, vydržte. Jako my, kteří je jíme již roky, zažijete spoustu příjemných překvapení.
Z hluboce vyjetých bahnitých kolejí normálnosti vás zelené potraviny nenápadně přesunou na klikatou, ale krásnou a dobrodružnou cestu.
Cestu zpátky k sobě.

"Jíst denně ječmen a chlorellu znamená denně prokazovat laskavost svému tělu. Je to drobnost, která ovlivní celý náš život."

Možná se teď ptáte, o jakém přínosu a překvapeních tady dnes píši?
Je to prosté. Píši o takovém zázraku jako je zdraví a proto si ho hlavně v tomto období jeden druhému přejeme do nového roku.
Přejeme ho svým přátelům, známým, ale hlavně svým nejbližším své rodině, dětem, rodičům...
Také každý z nás si přeje zůstat zdravý - a v tom jsou pro nás zelené potraviny tím největším přínosem.

Přeji vám v Novém roce 2018, aby se Vaše přání vždy naplnila!!!
Marcela

V případě zájmu o kvalitní a čerstvé produkty si můžete bezplatně zřídit přístup do klientské sekce a objednávkového systému, který Vás k ničemu nezavazuje, nebo nás kontaktujte.
Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy a vyřídíme Vaši objednávku :-)