Zeleno-červená novinka

05.02.2019

Milí přátelé zelených potravin,

plánovala jsem poslat Vám "nostalgický" zelený pozdrav a vtom se ke mně dostala čerstvá novinka :-) Abych Vás dlouho nenapínala, půjdu rovnou k věci. K dispozici nový

DĚTSKÝ JEČMEN S PŘÍCHUTÍ JAHOD A PŘÍRODNÍMI SLADIDLY

Pro koho je tento produkt určen?

- PRO DĚTI - jak naznačuje už jeho název. V současné době jsme nazýváni tzv. sladkou generací. Vzhledem k tomu, že doslazované mají děti od malička skoro všechno, mívají často s jinými chutěmi problém. Nyní pro ně máme k dispozici jahodový ječmen - sladký nápoj, který je ale na rozdíl od většiny ostatních sladkých nápojů zdravý!

- PRO VŠECHNY, KTEŘÍ JEČMEN V ČISTÉ PODOBĚ KVŮLI CHUTI NEVYPILI - nyní mají i oni možnost mladý ječmen pít a využít všechny jeho schopnosti pro svůj organismus. Navíc mají reálnou vyhlídku, že se jim odkyselí organismus, následně změní chutě a časem zjistí, že jim chutná ječmen i v čisté podobě :-)

- PRO TY, KTEŘÍ PIJÍ JEČMEN DLOUHODOBĚ A CHTĚJÍ SI DOPŘÁT ZMĚNU - proč si jednoduše nepochutnat také na nové příchuti? Řada z nás to už dělá pomocí různých zelených smoothies či koktejlů, ale zde máme jednodušší a rychlejší řešení - zamícháme a pijeme :-)

A když píši o dlouhodobé konzumaci, musím Vám vysvětlit svou úvodní větu. Nostalgický měl totiž tento pozdrav být proto, že je to právě 10 let, co jsem do života zařadila zelené potraviny. Za tu dobu jsem si na ně zvykla já, celá moje rodina a řada mých známých. Užíváme si, že moc nemarodíme a když přece jen, tak si tělo rychle pomůže a většinou to zvládne s trochou odpočinku - bez návštěvy lékaře a chemických léků!

Kdo z Vás si vzpomíná na tyto krabičky?

Produktů v nich bylo méně (chlorella 300g a ječmen 200g), zato cena byla vyšší (1390 Kč). Greenways od té doby pracovalo "jen" na zvyšování kvality a na postupech, jak to udělat, aby se ječmen lépe rozpouštěl, nehrudkoval a aby bylo praktičtější balení. Chtěla jsem psát o velké stabilitě a žádných změnách a do toho přišlo zeleno-červené překvapení v podobě jahodového ječmene :-)

Přeji Vám všem hodně zdraví a těším zase někdy napísanou!
Marcela

V případě zájmu o kvalitní a čerstvé produkty si můžete bezplatně zřídit přístup do klientské sekce a objednávkového systému, který Vás k ničemu nezavazuje, nebo nás kontaktujte.
Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy a vyřídíme Vaši objednávku :-)