Útočí na Vás chřipka? Zvyšte si dávkování zelených potravin!

15.09.2012

ZÁŘIJOVÝ ZELENÝ POZDRAV

Milí přátelé zelených potravin,

moc Vás zdravím mnohé již opět v plném pracovním či studijním vytížení.

A jaké bude ústřední téma dnešního zeleného pozdravu? Inspirovalo mě, kolik lidí v okolí už začíná marodit :-) Ten zářijový shon spojený s výkyvy počasí je opravdu pro náš organismus velmi náročný...

Proto bych Vám chtěla připomenout, že naše zelené potraviny nás výborně chrání nejen preventivně, ale pokud posloucháme naše tělo, pak je můžeme použít i jako první pomoc. Ve chvíli, kdy cítíme, že "na nás něco leze", doporučuji krátkodobě navýšit dávkování zejména chlorelly. Často slýchám otázku, kolik by jich člověk měl sníst. Odpověď zní - "kolik snesete". Skutečně, pokud nemáte nějakou autoimunitní nemoc nebo trávicí problémy, nemůžete se zelenými potravinami předávkovat. Je to stejné, jako byste se báli, že sníte příliš mnoho brokolice. Takže 3x50 tablet řasy není pro organismus žádný problém. V tomto případě začne fungovat přírodní antibiotikum "chlorellin", které je v naší řase obsažené a nasadí-li se včas, velmi často se vyhnete antibiotikům chemickým. Jen pozor - větší množství řasy je třeba řádně zapít nejlépe neperlivou vodou. A pokud se Vám nemoc nepodaří "přeprat", nebraňte se jít k lékaři. Zelené potraviny umí hodně, ale nejsou všemocné...

A nezapomeňte také, že když Vás škrábe v krku, je velmi účinné řasu cucat, 1-2 si dejte pod jazyk a až se rozpustí, vycucejte další. Uvidíte, jak to Váš krk ocení :-)

Zelenou zkušenost tentokrát věnuji lymské borelióze - za její poslání moc děkuji Táně:

"Moje sestra (dvojče) před vánocemi prodělala boreliózu. Léčena antibiotiky. Po té musela každé 3 měsíce na krev. Dnes mi jedna známá volala, že její dcera také prodělala boreliózu, zda má začít užívat ZP. Proto jsem se v té souvislosti ptala sestry, jak ji dopadl poslední rozbor krve. Odpověděla mi, že tam zapomněla zavolat. Vytočila tedy paní doktorku a ta jí sdělila, že má krev prý naprosto v pořádku a může přijít na kontrolu znovu až za půl roku. A ségra, protože je tak ukecaná jako já, řekla paní doktorce: "Paní doktorko, víte, proč mám tu krev čistou? Já užívám ZELENÉ POTRAVINY! Slyšela jste něco o tom?" Paní doktorka ji odpověděla: Slyšela, protože já je užívám taky! A to je myslím pozitivní,že již lékaři začínají slyšet na naše zelený zlatíčka. Měla jsem velkou radost! A ještě něco. Její přítel prodělal boreliózu před 2 lety, nejí ZP a ty borelie v krvi stále v malém množství má."

Já mohu doplnit svou zkušenost z loňského roku, kdy jsem měla klíště. Vzhledem k tomu, že mi po 14 dnech nebylo dobře, také jsem raději došla k lékaři. A výsledek krve byl, že mám "paměťové markery", což mi paní doktorka vysvětlila, že mé tělo s boreliózou přišlo do styku a samo si s ní poradilo. Jen mi nemůže přesně říct, kdy to bylo. Každopádně léčená jsem na ni nebyla nikdy :-)

To je pro dnešek vše, mějte se krásně, užívejte si nádherný podzim a nashledanou opět za měsíc

Marcela

V případě zájmu o kvalitní a čerstvé produkty si můžete bezplatně zřídit přístup do klientské sekce a objednávkového systému, který Vás k ničemu nezavazuje, nebo nás kontaktujte.
Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy a vyřídíme Vaši objednávku :-)