Útočí na Vás chřipka? Zvyšte si dávkování zelených potravin!

09.11.2023
Útočí na Vás chřipka? Zvyšte si dávkování zelených potravin!
Útočí na Vás chřipka? Zvyšte si dávkování zelených potravin!

Dnes bych se ráda zastavila nad otázkou zvýšeného dávkování chlorelly a ječmene v době nachlazení a chřipky.

Moc mě mrzí, kolik lidí v mém okolí aktuálně marodí a věřím a doufám, že k nim také nepatříte :-( Ale pro jistotu raději připomenu, že zelené potraviny nás výborně chrání nejen preventivně, ale pokud posloucháme naše tělo, pak je můžeme použít i jako první pomoc při chřipce a nachlazení. 

Ve chvíli, kdy cítíme, že "na nás něco leze", doporučuji krátkodobě navýšit dávkování zejména chlorelly. Často slýchám otázku, kolik by jí člověk měl tedy sníst. Odpověď zní - "kolik snesete". Skutečně, pokud nemáte nějakou autoimunitní nemoc nebo trávicí problémy, nemůžete se zelenými potravinami předávkovat. Je to stejné, jako byste se báli, že sníte příliš mnoho brokolice. Takže ani stovka tablet chlorelly za den není pro organismus žádný problém. Když sníte tolik tablet, kolik vážíte, začne fungovat přírodní antibiotikum "chlorellin", které je v chlorelle GW obsažené. A když to uděláte včas, velmi často se Vám podaří vyhnout antibiotikům chemickým.
A nezapomeňte také, že když Vás škrábe v krku, je velmi účinné řasu cucat. Pár tabletek si dejte pod jazyk a až se rozpustí, vycucejte další. Uvidíte, jak to Váš krk ocení :-)
Ječmen zase pomůže každému, kdo bojuje se zvýšenou teplotou. Krásně pomáhá tělo ochladit a vrátit do normálu. V tomto případě ječmen popíjejte během dne - klidně 4 polévkové lžíce za den...


A na co byste si ale měli dát při zvýšeném dávkování zelených potravin pozor?
- Větší množství řasy je třeba řádně zapít nejlépe neperlivou vodou, aby nedošlo k zácpě
- Nezapomeňte na hodinový odstup od léků. Zelené potraviny totiž čistí naše tělo od chemie a kdyby se potkaly s léky ve střevech, mohly by snižovat jejich účinky. Věřím ale, že to všichni konzumenti zelených potravin již dávno vědí...
- Zelené potraviny vše sami nezvládou, je potřeba také odpočívat a dát tělu sílu s nemocí zabojovat!

Co když zelené potraviny v jídelníčku ještě nemáte?
I v tomto případě Vám mohou pomoci, ale zvýšené dávkování hned ze začátku určitě nedoporučuji. Pokud s ječmenem a chlorellou začínáte, proberte vše se svým poradcem, který Vám zelené potraviny prodává.

A jestli se Vám nemoc zvýšeným dávkováním zelených potravin nepodaří cca během 3 dnů "přeprat" nebo alespoň zmírnit, nebraňte se jít k lékaři. Ječmen a chlorella umí hodně, ale nejsou všemocné. Někdy je na místě pomoci přírodě klasickou medicínou, která vyřeší akutní stav, a zdravá strava nám následně pomůže rychle se vrátit do kondice.

Na závěr Vám přeji, ať tyto rady nemusíte použít a užíváte si nádherný podzim :-)

Marcela

V případě zájmu o kvalitní a čerstvé produkty si můžete bezplatně zřídit přístup do klientské sekce a objednávkového systému, který Vás k ničemu nezavazuje.

Nebo nás můžete kontaktovat.
Rádi vyřídíme Vaši objednávku a zodpovíme Vaše dotazy :-)