Novoroční předsevzetí, které lze snadno dodržet

02.01.2024
Novoroční předsevzetí, které lze snadno dodržet | Jecmen-chlorella.cz
Novoroční předsevzetí, které lze snadno dodržet | Jecmen-chlorella.cz

Patříte mezi lidi, kteří si dávají různá novoroční předsevzetí? A pokud ano, dokážete je dodržet? Ať tak či onak, mám pro Vás dnes tip na novoroční předsevzetí, jehož dodržení je velmi snadné a odměna veliká – lepší zdraví a více energie!

Již asi tušíte, že se toto předsevzetí bude týkat ječmene a chlorelly. Jak už jsem mnohokrát psala, zařazení zelených potravin do jídelníčku je nejsnadnější a nejúčinnější prevencí, kterou znám. Sníst denně hrst nebo několik hrstí tablet a/nebo rozmíchat v šejkru zelený nápoj, to zvládne opravdu každý, kdo jen trochu chce.

A co nám konzumace ječmene a chlorelly přinese?
Posílíme své zdraví i psychiku, budeme mít více energie na vše, co potřebujeme udělat, ale také na to, co máme rádi. K většímu množství energie nám pomůže také kvalitnější spánek, ke kterému zelené potraviny rovněž přispívají. Dokážeme se lépe hýbat a sportovat, a tím ještě více posílíme své zdraví. Místo mírného zhoršování nebo alespoň stagnace kondice, což je v životě běžné, se tak naopak dostaneme na spirálu zlepšování.

Ze zkušeností i díky studiím víme, že ječmen a chlorella více pomáhají při pravidelné dlouhodobější konzumaci (i kdyby to mělo být v menších dávkách) než nárazové vysoké množství. Věřte proto, že naučit se zařadit je do života pravidelně se Vám vyplatí.

Možná mi někdo namítnete, že jste zelené potraviny již v minulosti konzumovat zkoušeli, ale nikdy jste u nich nevydrželi. I pro Vás mám ale naději. Zkuste třeba právě díky novoročnímu předsevzetí vydržet 21 dní, a pak už se pro Vás stane jedení zelených potravin přirozenou součástí života a zvykem, na který nebudete muset myslet.

Co dodat? Ať už pro novoroční předsevzetí využijete tento můj tip nebo se rozhodnete jakkoliv jinak zlepšit svůj život, moc Vám přeji krásný nový rok 2024 plný energie a zdraví!
Marcela

V případě zájmu o kvalitní a čerstvé produkty si můžete bezplatně zřídit přístup do klientské sekce a objednávkového systému, který Vás k ničemu nezavazuje.

Nebo nás můžete kontaktovat.
Rádi vyřídíme Vaši objednávku a zodpovíme Vaše dotazy :-)