Bioaktivní Denní krém Green Ways - 50 g

Limitovaná edice

Bioaktivní Denní krém Green Ways je luxusní pečující krém, za jehož vývojem stojí mnohaleté úsilí a spolupráce se zkušenými odborníky z oblasti přírodní kosmetiky. Společně jsme našli cestu, jak dopřát vaší pleti zelené potraviny v synergii s dalšími výjimečnými přírodními látkami. Krém je jemný, výborně vstřebatelný a zanechává pokožku hydratovanou, zklidněnou a hedvábně hebkou.

Skladem

1 950,00 Kč
Bioaktivní Denní krém Green Ways má nejvyšší mezinárodní certifikaci pro přírodní kosmetiku - Cosmos Organic. Certifikace upravuje všechny aspekty výroby, včetně původu surovin, jejich zpracování, skladování, balení produktu a postoje výrobce k životnímu prostředí.


7 výjimečných složek:

Ječmenná voda 30% (Hordeum Vulgare Stem Water) ze stébel mladého ječmene - pro hloubkovou přírodní hydrataci, dodává pleti antioxidanty, minerály a další výživné látky.

Extrakt z pupenů lípy stříbrné - (Tilia Tomentosa Extract) - z ručně sbíraných, rychle zmražených a následně šetrně lisovaných pupenů, zajišťuje výživu a dlouhotrvající hydrataci pleti.

Makadamový olej (Macadamia Ternifolia Seed Oil) - regeneruje pokožku a navrací jí pružnost. Složením je blízký lipidové ochranné vrstvě pokožky a obsahuje mononenasycené mastné kyseliny klíčové pro udržení vitality pokožky. Revitalizuje zralou a suchou pleť.

Rostlinný skvalan (Squalane) - skvalan je přirozenou součástí hydratačního faktoru kůže, poskytuje pokožce antioxidační ochranu, snižuje tvorbu vrásek a pomáhá transportovat účinné látky dalších složek krému do hlubších vrstev pokožky. Nezanáší póry a je vhodný i pro problematickou pleť a pleť se sklonem k alergii. Je vysoce ceněnou složkou pro schopnost navracet suché i mastné pleti přirozenou rovnováhu.

Cetiol - (Coco-Caprylate/Caprate) - látka získávaná z kokosového oleje, zvláčňuje, změkčuje a vyhlazuje pokožku, zlepšuje pronikání bioaktivních látek do hlubších vrstev kůže, zanechává pokožku hedvábně hebkou. Je rostlinnou náhradou silikonového oleje.

Chlorella Green Ways (Chlorella Pyrenoidosa Powder) - složka přidávaná za studena pro zachování účinných látek, dodává pleti vitamíny, minerály, antioxidanty, polynenasycené mastné kyseliny a další prospěšné látky.

Ječmen Green Ways (Hordeum Vulgare Leaf Powder) - složka přidávaná za studena pro zachování účinných látek, dodává pleti flavonoidy, enzymy, vitamíny, antioxidanty a další prospěšné látky.

a navíc unikátní:

ALGAKTIV® BioSKN - speciální extrakt z řasy chlorella s ověřenými účinky při použití v kosmetice, podporuje přirozený mikrobiom kůže, zklidňuje podrážděnou a poškozenou pleť, omezuje tvorbu komedonů (černých teček), podporuje regeneraci pokožky. Revitalizuje a vyživuje, omezuje poškození vlivem UV záření a zpomaluje stárnutí pleti. Příprava extraktu je velice šetrná pro zachování vysoké biologické účinnosti obsažených cenných látek.

Všechny deklarované vlastnosti a účinky jsou podloženy studiemi.Portfolio bioaktivní kosmetiky Green Ways


Zelené a barevné potraviny Green Ways

Kategorie