Bioaktivní Noční krém Green Ways - 50g

Limitovaná edice

Bioaktivní Noční krém Green Ways je luxusní pečující krém, za jehož vývojem stojí mnohaleté úsilí a spolupráce se zkušenými odborníky z oblasti přírodní kosmetiky. Společně jsme našli cestu, jak dopřát vaší pleti zelené potraviny v synergii s dalšími výjimečnými přírodními látkami. Krém je jemný, výborně vstřebatelný a zanechává pokožku hydratovanou, zklidněnou a hedvábně hebkou.

Skladem

1 950,00 Kč
Bioaktivní Noční krém Green Ways má nejvyšší mezinárodní certifikaci pro přírodní kosmetiku - Cosmos Organic. Certifikace upravuje všechny aspekty výroby, včetně původu surovin, jejich zpracování, skladování, balení produktu a postoje výrobce k životnímu prostředí.

Složení

7 výjimečných složek:

Ječmenná voda 30% (Hordeum Vulgare Stem Water) ze stébel mladého ječmene - pro hloubkovou přírodní hydrataci, dodává pleti antioxidanty, minerály a další výživné látky.

Olej ze sladkých mandlí - (Prunus Amygdalus Dulcis Oil) - je výjimečný vysokým obsahem minerálů a vitamínů, včetně vitamínu E důležitého pro péči o pleť. Intenzivně vyživuje pokožku, brání jejímu vysušování, podporuje regeneraci a má antioxidační účinky.

Makadamový olej (Macadamia Ternifolia Seed Oil) - regeneruje pokožku a navrací jí pružnost. Složením je blízký lipidové ochranné vrstvě pokožky a obsahuje mononenasycené mastné kyseliny klíčové pro udržení vitality pokožky. Revitalizuje zralou a suchou pleť.

Rostlinný skvalan (Squalane) - skvalan je přirozenou součástí hydratačního faktoru kůže, poskytuje pokožce antioxidační ochranu, snižuje tvorbu vrásek a pomáhá transportovat účinné látky dalších složek krému do hlubších vrstev pokožky. Nezanáší póry a je vhodný i pro problematickou pleť a pleť se sklonem k alergii. Je vysoce ceněnou složkou pro schopnost navracet suché i mastné pleti přirozenou rovnováhu.

Cetiol - (Coco-Caprylate/Caprate) - látka získávaná z kokosového oleje slouží jako rostlinná náhrada silikonového oleje. Zvláčňuje, změkčuje a vyhlazuje pokožku, zlepšuje pronikání bioaktivních látek do hlubších vrstev kůže a zanechává pokožku hedvábně hebkou.

Chlorella Green Ways (Chlorella Pyrenoidosa Powder) - složka přidávaná za studena pro zachování účinných látek, dodává pleti vitamíny, minerály, antioxidanty, polynenasycené mastné kyseliny a další prospěšné látky.

Ječmen Green Ways (Hordeum Vulgare Leaf Powder) - složka přidávaná za studena pro zachování účinných látek, dodává pleti flavonoidy, enzymy, vitamíny, antioxidanty a další prospěšné látky.

a navíc unikátní:

ALGAKTIV®GenoFix Nite - světově unikátní látka obsahující 3 druhy regeneračních enzymů extrahovaných z mikrořas. Výrazně urychluje hloubkovou regeneraci pokožky během nočního spánku. Podporuje reparaci poškozených buněk i jejich DNA v důsledku působení vnějších vlivů i vnitřního stresu. Vyhlazuje vrásky, zvyšuje pevnost pokožky a výrazně rozjasňuje pleť. Příprava extraktu je velice šetrná pro zachování vysoké biologické účinnosti obsažených cenných látek.

Všechny deklarované vlastnosti a účinky jsou podloženy studiemi.


Portfolio bioaktivní kosmetiky Green Ways


Zelené a barevné potraviny Green Ways

Kategorie