Zkušenosti a recenze konzumentů Ječmene a Chlorelly

Zelené potraviny mi pomohly vyřešit zdravotní problémy a následně jsem pochopila, že nejlepší je brát je jako účinnou prevenci a začala jsem je doporučovat lidem ve svém okolí.

A abych jim zprostředkovala alespoň část informací a zkušeností uživatelů, které se k tomuto zajímavému a poučnému tématu dozvídám, posílala jsem (od února 2012) zelené pozdravy, jejichž archiv i nové články si můžete prohlédnout na těchto stránkách.
(Jedná se o mé osobní názory, získané informace, zkušenosti a recenze).

Přeji příjemné počtení, Marcela Kovaříková

Také jste si někdy položili otázku, zda jsou zelené potraviny Green Ways lepší v prášku nebo v tabletách? Já ji dostávám hodně často, a proto jsem se rozhodla odpověď sepsat :-)

Když si kupujeme ječmen a chlorellu a máme zaplatit 2x1150 tj. 2300 Kč, může se částka zdát leckomu vysoká. Já jsem ale přesvědčena, že opak je pravdou.

- V prvé řadě si musíme uvědomit, že kupujeme balení, která by nám měla vystačit na cca 2 měsíce. Balení ječmene má 300g prášku nebo 210g (600 tabletek), balení...

Nějak zkrátka nemohu chřipkovou epidemii nechat bez komentáře. Je totiž všude okolo nás. Média jí jsou plná, ve škole a školce je polovina dětí a učitelů, třídy se spojují, lékárny jsou plné lidí, kteří kupují rychlé "vyprošťováky" všeho druhu, aby náhodou nechyběli v práci, protože jsou "nepostradatelní". Dozvídáme se mimo jiné, že na očkování už...

O pozitivním vlivu zelených potravin na zubní kámen, obnažené krčky a zubní kazy už jsem několikrát psala. V dutině ústní nás ale může potkat řada dalších nepříjemností. A je až neuvěřitelné, jak velké procento lidí na ně trpí! Mám pro Vás ale dobrou zprávu - většina z nich hlásí zlepšení, pokud po delší dobu zařadí do života zelené potraviny :-) ...


Každopádně je kousání velmi účinné v případě, že máte problém se zubním kamenem nebo paradentosou. Rozkousaná chlorella totiž dělá téměř zázraky. Navíc úžasně bělí zuby.

Také v případě, že trpíte na zácpy, doporučuji do chlorelly alespoň párkrát kousnout a řádně ji zapít.

Lepší nežli si tu číst, je zelené začít jíst :-)

V případě zájmu o kvalitní a čerstvé produkty si můžete bezplatně zřídit přístup do klientské sekce a objednávkového systému, který Vás k ničemu nezavazuje.


Můžete nás také kontaktovat.
Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy a vyřídíme Vaši objednávku :-)